Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok csak most jött össze valakivel nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semmit
2010. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
modjam el neki mit érzek iránta ?
2010. máj. 8. 17:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát.. szerintem mond el neki mit érzel. Ettől egy fokkal előrébb érezheted magadat!
2010. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hello! Szerintem ismerkedj meg a lánnyal, de csak, mint barát, mintha neked csak barátkozási szándékod lenne, és add is tudtára, legyél vele ott minden nehézségnél, legyetek legjobb barátok, aztán egyszer úgyis szakítanak vagy mert megszeret téged, vagy mert dobja a pasi, és akkor kerülsz te a képbe, de ne mutasd meg neki rögtön minden oldalad légy titokzatos, a csajok szeretik megismerni a választottjukat! Sok sikert! Nálam ez bevált!

Csá!

2010. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
és ne mondd el neki mit érzel iránta, az nem segít sokat ebben a helyzetben (magyarul: leszarná)
2010. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi 18:00 ott a pont nagyon köszönöm.


össze barátkozok vele msn beszélketek vele ijesmi ugye ?

2010. máj. 8. 18:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg a csajszitol, nem e akar osszejonni veled mert neked o bejon. Ha Meg nemet mond akkor legalabb nem ragod magad rajta.
2010. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek adtad a pontot: szóval szerintem simán beszélhetsz vele msn-en, csak ne higgye, hogy bejön neked, csak mintha barátja akarnál lenni, mutasd meg neki a jó oldalad, és hátha megszeret. Én a barátommal így voltam, 4 éven át mellettem volt mint barát és most fél éve mint a párom! Sok szerencsét!
2010. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
aza 4 év az nagyon sok
2010. máj. 8. 22:20
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanécsokat!

akkor össze barátkozok vele és majd szakit a pasij akkor rá 2-3 hét mulva el mondom neki.

2010. máj. 8. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!