Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy azért jövök össze valakivel hogy ne érezzem magam szánalmasnak azért mert egy másik lány után futok, de ő ugye tesz rám? 20/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szarik rád, akkor szarni kell rá. Legyél boldog mással.
2010. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem,hogy sajnálom azt,akivel összejössz,mert az ő érzései ebben a kapcsolatban másodlagosak,csak az a fontos,hogy TE ne érezd magad szánalmasnak,ő pedig csak egy eszköz.
2010. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne törd össze más szívét...ne légy kiskutyus aki csak a "gazdája" után fut....szard le a fejét,és ha mégis érdekled őt azt majd a tudtodra adja
2010. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy nem tudok boldog lenni hiába van más mindig rá gondolok ha ez nem így lenne tehát ha nem érezném a másik lány hiányát akkor nem lenne semmi gondom :S
2010. jún. 23. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a barátnődnek.
2010. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én azért jöttem össze "Valakivel", mert egy másik fiú után szaladtam, akit szerettem, de nagyon csúnyán elhagyott.

a Valakivel egy évet voltunk együtt, szerelmes lettem belé, Ő kiszeretett belőlem, és 3 hónap elteltével azt kívánom, bárcsak visszajönne.

persze, élem az életem, és ami nem mellékes, hogy míg a másik srácot szerettem, Ő nagyon sokat sírt miattam, és nagyon sajnálom, annyi fájdalmat okoztam neki.

L/17

2010. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi barátnőddel azért remélem ezt ahelyzetet nem érezteted, próbáld meg őt szeretni, hisz gondolom ő szerethet téged, a másik csajt meg felejtsd el,ha ő tesz rád akkor próbáld meg elfelejteni és legyél boldog azzal aki szeret téged...:)
2010. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana tudatni vele, hogy mire számíthat.
2010. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!