Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek halgatagsagom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek halgatagsagom lekuzdese ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A problemam a kovetkezo: szornyen gatlasos szemelyiseg vagyok es ez mar rendkivul zavaro.Ez a zavar altalaban abban nyilvanul meg, hogy barmennyire is igyekezek rettentoen nehez beszelgetnem. Peddig nagyon igyekszem, de ha sikerul is kinyogni valamit erzodik rajta ,hogy mennyire eroltetve van.A masik pedig az, hogy szobam rabja vagyok es ez elegge nyomaszto szamomra mert ritkan adodik olyan hogy tobbet kint tudjak ulni s ez is csak ront a helyzeten.
2011. okt. 22. 21:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a kerdez rosz :lekuzdese ellen elnezest
2011. okt. 22. 21:53
 2/11 DiMalto ***** válasza:
eröltesd vagy ott ragadsz a szobában.......
2011. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kenyerhaj ***** válasza:
54%
Menj el a templomba,és kérd meg Jézust,hogy oldja meg a nyelvedet..A vak embernek meg gyógyította a szemét,ha néma vagy,rajtad is fog segíteni.Egyébiránt meg húzzál el bulizni,szerezz önbizalmat,tapasztalatot.A szobádban max pókot tudsz felszedni. Így nem lehet. Az ember társas lény,információt cserél,beszélget erről arról. Nem kell mindig frappáns poénos dolgokat mondani,ne erőltesd. majd jön magától. Ha azon görcsölsz,hogy Úr Isten!! Mi a fenét mondjak,simán elszúrod.Nyugalom,menni fog. Járj társaságba!
2011. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszed, hogy ha valaki tele van gátlásokkal, az csak úgy fogja magát, elmegy bulizni és egyből megered a nyelve?
2011. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

koszonom valaszod.Tarsasagba ugyan szoktam jarni, de allandoan mindenfele gondolat van bennem amelyek eleg negativak .Es hogy ne tegyek olyasmit ami kinos helyzetbe hozna inkabb hosszasan halgatok, s emiatt eleg unalmas lehet a tarsasagom.


Es a korom 19

2011. okt. 22. 22:06
 7/11 A kérdező kommentje:
De ez is csak ritkan van. Az idom java reszet a gep elot toltom,es ez nagyon unalmas
2011. okt. 22. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel msn-re, vagy írj privit. :D Segítek... vagy legalább megtanulhatsz bessélgetni idegen emberrel.:DD Szedtem már fel itt GYK-n aranyos srácot, csak beszélgetni... még nyáron, azóta is elvagyunk. :) 15/L
2011. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kenyerhaj ***** válasza:
Engem is vegyél fel msn-re légyszives ..szivesen beszélgetnék veled,hogy hogyan haladtok.. :D XD
2011. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sportolj sokat, az jó rá
2011. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!