Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a rendes, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes, okos, normális fiúk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, miért fogok ki mindig valami idiótát... vagy egyáltalán ki se fogok senkit. Pedig nem vagyok se csúnya se buta, tudok hülyéskedni és viccelődni, de komoly is tudok lenni ha kell. És valahogy mindig melléfogok. Azt se tudom, hova kéne eljárnom, hogy párt találjak! Bulizni szoktam járni, de ott általában csak részegek tapiznak, a színház/múzeum meg már elég elavult, pedig oda is szívesen benézek évente párszor... és a közösségi területek? Ott meg hogy? Menjek oda valakihez hogy hello akkor most beszélgessünk? De az meg nekem fura... Azon a karon ahol tanulok, meg vagy 70%-os női többség van. Úgyhogy a fiúknak minden ujjukra jut egy lány. És ki is használják. Vagy pedig már foglaltak. A többi kar meg máshol van helyileg úgyhogy ők kiesnek.

Egyszóval nem tudom mit tudnék tenni! És még mielőtt azt hinnétek, hogy magasra tettem a mércét, hát nem! Nekem csak egy őszinte rendes intelligens srác kell akivel ugyanúgy lehet nagyokat bulizni mint komolyan beszélgetni. És persze hogy vonzódjunk egymáshoz az se árt.

Van még valaki ilyen helyzetben? És ha igen, ti mit tesztek ellene, vagy egyáltalán ti is így látjátok ezt az egészet?


2011. okt. 21. 22:03
1 2 3
 21/28 Solarian ***** válasza:
A zsák megtalálja a foltját ne félj :)
2011. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én is Debrecenben tanulok, nem találkozunk?:)

22/F:)

2011. okt. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én is tök hasonló helyzetben vagyok...

Talán picit még kiábrándultabb,pedig csak 21 vagyok:)

Tegnap,egy barátom egyszerű,ártatlan kérdése elgondolkoztatott,(sose beszélgettem erről vele talán azért).Azt kérdezte:"hogy neked hogy hogy nincs barátod?"Hát nagyon jó kérdés,nem én akarom hogy ne legyen:)

Úgy érzem a "legszebb"éveim pazarlom egyedüllétre,pedig most vagyok a csúcson:D Viszont ha belemegyek olyanba amit nem akarok,akkor is csak sérülök..

És hogy ősznte legyek,már eljutottam arra a szintre hogy nem azon lepődök meg ha nem jön össze valami,hanem azon lepődnék meg nagyon ha végre összejönne...

2011. okt. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak, de te nem ilyet keresel, hanem jóképűt, úgy pedig nehezen találsz normálisat. Én pont olyan vagyok, amilyet leírtál, de nem nézek ki jól, szal hiába is próbálkoznék nálad.
2011. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Ájron ***** válasza:

Elég sok ilyen fiú van, csak basztok megismerni őket. Ennyi.


Amint megtudjátok, hogy tetszetek egy fiúnak, de nem éreztek iránta semmit, onnantól halott az ügy. meg sem próbáljátok megismerni, csak elkülditek.


röviden ennyi a probléma.


ha te nem ilyen, vagy Akkor minden tiszteletem a tied és a többi kivételé.

2011. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én rendes srácnak tartom magam, de sem neked sem másnak nem kellenék mert: nem vagyok izmos, nem vagyok verekedős, nem vagyok jóképű, ennyi, ti meg az ilyen srácokhoz vonzódtok, ennyi.
2011. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja meg nem is megyek oda egy lányhoz sem, mert úgy viselkedtek mint a robotok, a fiúkhoz nem is szóltok, rájuk sem néztek, csak faarccal közlekedtek.
2011. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Ájron ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ti mondjátok mindig hogy nem a külső számít. Akkor meg ne hagyjátok figyelmen kívül azokat akikről lerí, hogy imádnak titeket.


ha meg mégis a külső a fontos, akkor mondjátok ki. Nálam nem romlana a megítélésetek.

Azzal van a baj, hogy mindenki a társadalmi dogmáknak akar megfelelni. Legyetek igazak önmagatokhoz! Mind a fiúk mind a lányok. Ha valamiről egy adott módon gondolkodtok, ne titkoljátok! legyetek azok, akik vagytok. Az élet minden terén.

2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!