Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a rendes, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes, okos, normális fiúk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, miért fogok ki mindig valami idiótát... vagy egyáltalán ki se fogok senkit. Pedig nem vagyok se csúnya se buta, tudok hülyéskedni és viccelődni, de komoly is tudok lenni ha kell. És valahogy mindig melléfogok. Azt se tudom, hova kéne eljárnom, hogy párt találjak! Bulizni szoktam járni, de ott általában csak részegek tapiznak, a színház/múzeum meg már elég elavult, pedig oda is szívesen benézek évente párszor... és a közösségi területek? Ott meg hogy? Menjek oda valakihez hogy hello akkor most beszélgessünk? De az meg nekem fura... Azon a karon ahol tanulok, meg vagy 70%-os női többség van. Úgyhogy a fiúknak minden ujjukra jut egy lány. És ki is használják. Vagy pedig már foglaltak. A többi kar meg máshol van helyileg úgyhogy ők kiesnek.

Egyszóval nem tudom mit tudnék tenni! És még mielőtt azt hinnétek, hogy magasra tettem a mércét, hát nem! Nekem csak egy őszinte rendes intelligens srác kell akivel ugyanúgy lehet nagyokat bulizni mint komolyan beszélgetni. És persze hogy vonzódjunk egymáshoz az se árt.

Van még valaki ilyen helyzetben? És ha igen, ti mit tesztek ellene, vagy egyáltalán ti is így látjátok ezt az egészet?


2011. okt. 21. 22:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Hát fiúk akkor itt mindenki sikeresen elkerüli egymást:(

Annak aki kérdezte hogy Pesti vagyok-e: Igen pesti vagyok, vagy legalábbis voltam mert nem vettek fel pestre, így most Debrecenben tanulok, igaz hetente-kéthetente hazajárok. És hidd el tényleg nagyon szeretnék beszélgetni veled, de nálam ez a netes ismerkedés nem játszik:( Remélem megtalálod akit keresel és remélem én is egyszer összeakadok egy olyannal mint te!

2011. okt. 21. 22:23
 12/28 anonim ***** válasza:

szerintem ez az év kérdése! :) válasz nyilván nincs a kérdésedre, de most hogy leírtad a "problémád" és rájössz hogy sokan vannak hasonló helyzetben kicsit jobb.

egy őszinte-rendes-intelligens számomra vonzó lány ide sem ártana, de majd egyszer...

2011. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Azon a karon, ahol én tanulok, 95% fiú, mégsem panaszkodom emiatt, pedig szívesen tanulnék egy kicsit több lány között.

Én normális srácnak tartom magam, ellenben nekem túl nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben: (többek között) elvárom, hogy el tudják viselni a hibáimat. És ilyen lány nem létezik.

Mi a baj a színházzal/múzeummal, ha amúgyis jársz oda? Én is szoktam színházba, amikor még volt rá időm, kellemes időtöltés. Egyébként meg menj és sportolj, fogj ki valami olyan sportágat, amit inkább fiúk űznek. Küzdősportok pl, azok még hasznodra is fognak válni.

20/F voltam.

2011. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Kicsit meglepődtem, hogy ennyi mindenkinek hasonló problémája van. Mert például az én környezetembe mindenki mindig olyan könnyen talál magának valakit! Úgyhogy ezt nem gondoltam volna, főleg hogy ennyi fiú úgyanígy gondolkozik. De akkor van még remény:)
2011. okt. 21. 22:29
 15/28 anonim válasza:
a gond az hogy az én korosztályomban lévő nők többsége, még mindig nem nőtte ki a rossz fiút akarok magam mellé korszakát. beleszeretnek egy ilyenbe együtt vannak két hónapot és dobja a csávó egy másik csaj miatt. egy normális ember ezt nem tenné. én sem tettem soha, nem tudok mit csinálni ha egy csajnak semmi sem jó:S pestről írtam...
2011. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

azért a színház és a múzeum annyira nem elavult! régen sosem gondoltam volna hogy egyszer így látom, de ezek azért olyan helyek ahová a "trógerek" nem mennek, mert hülyének tartják aki odajár. egy jó darab vagy egy érdekes kiállítás kifejezetten jó program lehet, és mégse egy diszkó ahol percenként a lábamra lépnek, kiégetnek a cigivel és fél óránként belém köt egy tökmag...

de ezzel egy kicsit segítettem, mert egyedül érdekes lenne színházba menni :D na meg ismerkedni :D

2011. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

de ha már itt tartunk akkor hol vannak az értelmes-rendes-kedves lányok? hol lehet őket megtalálni? és hogy kell őket "megközelíteni"?

:)

2011. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hol vannak a rendes, okos, normális lányok? :(
2011. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
"Hol vannak a rendes, okos, normális fiúk?" ez engem is nagyon érdekelne!
2011. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egy kis önfényezés jön: 21 vagyok, 4 éve járok edzeni, jóképűnek mondanak, fősulira járok, minden hétvégén bp legjobb helyein bulizom, elvileg mindneki szeret a társaságomban lenni, mégis 3 éve nincs fix barátnőm, csak ilyen szabadkártyás versenyzők :D Most akkor ez hogy, vagy mi van?
2011. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!