Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác akivel sajnos nem vagyok elég joba.Azért nem kell semmi roszra gondolni!!!és nem merem meg szolítanni se írni neki szerintetek mit tegyek kérlek segítsetek!
2011. okt. 17. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben írnék neki, ott nincs semmi "kockázat" , szerintem tedd meg nem veszíthetsz vele semmit, kérj bocsánatot, mondd el hogy megkedvelted,szimpi, stb. ,még egyszer: nem veszítesz vele, ennél jobb megoldás szerintem nincs.
2011. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem inkább írj rá, de jobb lenne ha beszélnél vele.. így csak vágyakozhatsz, mert nem lesz köztetek semmi, azis lehet h felszed közbe egy csajt..
2011. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj rá, bajod nem lesz belőle.
2011. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fruzsi te vagy az? xD
2011. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizesd neki elő 1 évig a wowot :D
2011. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tedd szét neki lábaid. elvarázsolod egyből
2011. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
maszti
2011. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lődd le altató injekcióval, és cipeld haza a jurtádba.
2011. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!