Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elég bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég bonyolult szitu, fiúk lányok egyaránt válaszolhatnak!

Figyelt kérdés
Na, van ez a lény. Már egy jó ideje tetszik. Régebben nem tetszett, és nekem sírta el a bajait mint egy barátnak, de akkor nem is akartam tőle semmit. Akkor összejött egy pasival és örültem is a sikerének meg büszke voltam, hogy tartottam benne a lelket stb. De utána megtetszett és azóta egy éve jár a pasival és már nagyon bejön a csaj. Csomót beszélgetünk meg nagyon jóba vagyunk, és csomót szemezünk suliban meg beszélgetünk azóta is, és flörtölünk meg hasonlók viszont olyan a lány, hogy ezt a pasija mellett nem csak velem hanem még pár másik pasival is csinálja. (lehet akár k*rvának is nevezni de akkor is kell mert szép nagyon:D) és idegesítő nagyon h az egyik percben mondja h szeret puszit ad ölel közeledik de amellett ezt teszi mással és a pasijával is. Mit kéne tennem szerintetek? 17/F
2009. máj. 1. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én jól pofon vágnám.
2009. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
elnézesd.... pofán
2009. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nehéz a szívnek parancsolni. :( Ha mi azt mondjuk, hogy hagyd, szerintem te akkor is próbálkozni fogsz, nem?
2009. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
felejtő
2009. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz elfelejteni, de sajnos nálam is volt egy ilyen. Már egyre személyesebb dolgokat is megosztott velem a csaj, állandóan kereste társaságom, aztán rájöttem, hogy valószínűleg már akkor volt egy palija, amikor megismerkedtünk... Ma meg több sráccal is így van a társaságunkba, és látom a srácokon is, hogy mennyire behülyíti őket. Nekem sikerült elfelejteni, persze ehhez sok idő is kell, de próbáld meg.
2009. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! hát mikor elkezdte keresni a társaságom nem jött be, és utána egyre inkább folyton, ahogy ő összejött a pasijával, egyre jobban tetszett... mostmár egyébként (elég régen került feltételre a kérdés csak újra a sor elejére raktam még válaszokért:P) szal moostmár én nem táplálok nagyon mély érzelmeket, csak irtó dögös, és elhatároztam, hogy emgfektetem, és pofára ejtem:):D nem nagyon érdekel az em hogyha más szerint gonosz vagy gáz, ez lesz:D köszönöm mégecer a segítséget:D
2009. aug. 2. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!