Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elég bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég bonyolult szitu, fiúk lányok egyaránt válaszolhatnak!

Figyelt kérdés
Na, van ez a lény. Már egy jó ideje tetszik. Régebben nem tetszett, és nekem sírta el a bajait mint egy barátnak, de akkor nem is akartam tőle semmit. Akkor összejött egy pasival és örültem is a sikerének meg büszke voltam, hogy tartottam benne a lelket stb. De utána megtetszett és azóta egy éve jár a pasival és már nagyon bejön a csaj. Csomót beszélgetünk meg nagyon jóba vagyunk, és csomót szemezünk suliban meg beszélgetünk azóta is, és flörtölünk meg hasonlók viszont olyan a lány, hogy ezt a pasija mellett nem csak velem hanem még pár másik pasival is csinálja. (lehet akár k*rvának is nevezni de akkor is kell mert szép nagyon:D) és idegesítő nagyon h az egyik percben mondja h szeret puszit ad ölel közeledik de amellett ezt teszi mással és a pasijával is. Mit kéne tennem szerintetek? 17/F
2009. máj. 1. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Felejtsd el!

Nem kell ez neked szerintem.

Csak játszadozik,a hátatok mögött meg egy jót röhög!

2009. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
nekem nem kéne :)
2009. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Lány vagyok, és szerintem is felejtős, csak játszadozik, nem komoly még egy kapcsolatra. De ha szenvedni akarsz hát te tudod.
2009. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

nem lehet hogy azóta beleestél a lányba? mert ha igen, akkor komolyabb a helyzet mint hinnéd, mivel a leírás alapján mindig csak haverként fog kezelni.

annyit tudok mondani hogy mit ne tegyél. ne próbálj ráhajtani, mivel a pasija meggyűlölne. sztem maradjatok ebben a viszonyban. ráadásul ha összejönnétek, akkoris valszeg ugyanezeket csinálná más pasikkal, amit most veled, és az nem hiszem hogy jól esne.

17/F

2009. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát volt egy időszak amikor nagyon belezúgtam sulis táborban. és aztán meg nem és most megint lehet, hogy igen. tudom szánalom. Elfelejteni biztosan nemfog menni. de a pasija pl nem érdekelne mert így is eléggé utál mert folyton a csajával lógok suliban:D köszönöm a válaszokat azért mindenesetre és ha még valakinek egyéb válasza aspektusa van további válaszokat szívesen várok:)
2009. máj. 1. 22:10
 6/16 anonim válasza:
59%
Dugd meg amilyen hamar csak tudod és hagyd ott. Szerintem pofonegyszerű.
2009. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Húúú, hát én is ilyen vagyok, ölelgetem a barátaimat, és nem szégyellem megmondani nekik, hogy szeretem őket... De ez általában nem jelent semmit... Próbálj kiszeretni belőle, hagyd.
2009. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Bakker! Hát akkor már csak vannak UFO-k.... már Te vagy a sokadik, aki valamilyen lénnyel kerül kapcsolatba.
2009. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,tudom nagyon nehéz....de valahogy ki kell szeretned belőle,felejtős...én a rossz tulajdonságaira gondoltam mindjárt hogy könnyebben felejteni tudjam...néha ez is bejön.
2009. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 4. válaszólóval. Szerintem ha veled lenne akkor is ezt csinálná, h más fiúkat ölelget puszilgat, ami azért valljuk be, nekünk elég szarul esik. Szerintem maradj meg vele baráti viszonyban, esetleg kérdezd meg miért csinálja így ha van barátja?
2009. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!