Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az első évfordulót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első évfordulótok? ) ) ) :

Figyelt kérdés
Nekem spec.eléggé csalódás volt.Azon kívül,hogy semmi ajándékkal,bármiféle aprósággal nem fejezte ki a szeretetét még egy ölelést,csókot se kaptam,se egy szeretlek modat vagy egy nyomorult szál virág.Egy programra ugyan elmentünk de azért többet vártam volna...Ezen a mai napig nem tudtam túltenni magam(2hónapja),annyira fáj..Nem akarok itt siránkozni, csak jól esik kiírni magamból ezt a fájdalmat.Meg érdekel nektek hogy volt,ha már nekem nem volt jó legalább halljam mások jó élményeit.:D
2011. okt. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom sütött nekem egy szivecske alakú tortát és egy kis emlékkönyvbe bele írta hogy hálás nekem amiért vagyok blabla...

igazából nagyon meghatódtam nagyon örültem

de az én barátom alapból romantikusabb kicsit az átlagnál

lehet hogy a tiéd nem szereti annyira kifejezni az érzelmeit

te mit adtál neki?

20L

2011. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát a mi évfordulónk... pff...:D pont előtte pár nappal nagyon összevesztünk (majdnem szakítottam vele, mert egy másik csaj belepofátlankodott a kapcsolatunkba...) annyi volt az évfordulónk, hogy kimentünk sétálni a közeli tóhoz, ott teljesen hétköznapi dolgokról beszélgettünk, adott egy csokit (de azt csak azért, m pont húsvét volt és gondolta megment nekem egyet otthonról) annyit se mondtunk egymásnak hogy boldog 1 évet vagy akármi. én is kicsit csalódott voltam, mert nekem előtte sose volt ilyen "hosszú" kapcsolatom... és azért jól esett volna az első 1 éves évfordulót megünnepelni... na mindegy ez van :)
2011. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves a barátod:D

Igen valóban nehezen fejezi ki, de ezt azért túlzásnak tartom.

Én szeretlek felirítú sütit csináltam neki.

2011. okt. 15. 19:49
 4/7 Mitmivan? ***** válasza:
Megnéztük azt a filmet amit aznap néztünk meg együtt amikor összejöttünk. Hozott rózsát, aztán átadtuk az ajándékainkat és örültünk egymásnak :D
2011. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi pizzázni voltunk,egész este fogtuk egymás kezét,felelevenítettük a közös emlékeinket,aztán egymást átölelve aludtunk...tök jó volt,nekem semmilyen ajándék sem hiányzott,én az ilyesmit feleslegesnek tartom,semmilyen ajándék nem lehetett volna szebb ennél az esténél^-^...sajnálom,hogy neked nem sikerült valami jól...
2011. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát a miénk konkrétan semmilyen, mert pont aznap nem voltunk egy helyen(2 másik városban voltunk) és nem tudtunk találkozni. barátom alapból nem egy romantikázós alkat, de meglepett, hogy küldött nekem egy képeslapot, és leírta benne, hogy szeret stb stb:)) aztán mikor találkoztunk, akkor elvitt étterembe, és sétáltunk a városban, este pedig forró teát szürcsölve megnéztünk egy horrorfilmet:D csak azt tudtam letölteni hehe. de ahhoz képest, hogy egyáltalán nem romantikus alkat, sztem ez tőle bőven sok volt. de én sem vagyok egy romantikus lány, szóval ennyi nekem is bőven elég volt. nem kell sem rózsa, sem ajándék, és nem ünneplünk hülye 1-2-3-4 blabla hónapfordulókat, de egy év az egy kerek évszám, az igenis fontos.
2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi egy suliba járunk, és pont iskolanapra esett :D Minden szünetet kettesben töltöttünk, néhányan odajöttek boldog évfordulót kívánni, meg vett nekem szívalakú milkacsokit :)

Aztán átjött hozzám és együtt töltöttük a napot itt, szerintem nemkell tulságosan felfújni, ráadásul ti még el is mentetek valahova..:D (eredetileg mi is akartunk csak hangulatosabb volt itthonmaradni :D)

15/L, 16/F

2011. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!