Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy telt az első házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy telt az első házassági évfordulótok?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok mi volt a program?
2010. okt. 22. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Az első házassági évfordulóm 1993-ban volt.

Ráadásul a névnapom és a házassági évforduló egy napon volt..

Hogy milyen volt az első? Semmilyen,mert a drága férjemnek eszébe sem jutott.Még a névnapom sem..Hétköznapra esett,így én otthon sütöttem,főztem fejedelmi vacsorát,csodás asztal díszítés,pezsgővel vártam..De csak leült és evett.Majd szóvá tette,hogy minek költöm a pénzt pezsgőre amikor utálja..Inkább sört vettem volna belőle..Na ekkor döntöttem el,hogy összeszedek egy kis pénzt,és új életet kezdek..

Nem is értem,hogy tudtam hozzámenni...

2010. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Édes kettesben töltöttük, itthon. Finomat főztem, gyertyafény, pezsgő. Mivel sajnos épp megvolt a menzeszem, más extra nem volt. :P Helyette összebújtunk és megnéztük az esküvői dvd-nket. :)
2010. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos nem mindenki érkezik ünnepelgetni.

Egészséges kapcsolaton belül annyi neves alkalom gyűlik össze, hogy egybe is kell vonni a megemlékezéseket.


Első találkozás, csók, gyermekek fogantatása...., stb.

minden felülíródik.

Eljegyzés dátumát sem igazán szokás ünnepelni.


Az exem perverzióból azzal bosszantott, hogy emlegette mikor veszítette el a szűzességét, persze nem velem.

2010. okt. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Az első házassági évfordulónkon már hárman voltunk:)

Pici fiam akkor volt 2,5 hónapos,így inkább ő volt a lényeg:)

De akkor még anyóséknál laktunk és kaptam 3 óra kimenőt 2 etetés között,érdekes volt a baba nélkül sétálgatni...

2010. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Az első házassági évfordulónk 1986-ban volt.

Elmentünk 2 napra Szegedre, már 4 hónapos terhes voltam akkor.

Aztán 20 évig sehova sem mentünk.

2010. okt. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Milyen "szívderítő" történetek...


Mi elmentünk egy étterembe, azóta is minden évfordulón ott vacsorázunk, aztán hazasétáltunk és otthon folytattuk az ünneplést :)

2010. okt. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagyviri ***** válasza:
48%
Mi is elmentünk a kedvenc éttermünkbe. Azóta is minden évfordulónkon oda járunk. Utána haza, gyertyafény, pezsgő...
2010. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit! Egy csomóan fehívtak, hogy sok boldogságot (nagymamák, keresztanyum). Mi meg illedelmesen megköszöntük azt jó van:)

Mégpedig azért, mert előtte már 7,5 évig jártunk, így annak az évfordulóját ünnepeljük kettesben (illetve azóta hármasban). Most lesz novemberben a házassági évfordulónk, a második. De tavasszal leszünk 10 évesek:) Azért az utóbbi sokkal szebb:p

2010. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!