Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi kell nektek igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi kell nektek igazán?

Figyelt kérdés

Az, hogy fizikailag vonz titeket egy ő (ez biztos, állok mellette és simán merevedése van, szex meg isteni), kedvesnek tartjátok, szerettek vele beszélgetni az kevés?

Büszkék vagytok rá,h "veletek van"... Körbemutogatjátok mindenkinek... Számíthattok rá, segít amiben tud, lelkileg, tettekkel...SZóval ez nektek tényleg nem elég,h szerelmesek legyetek??? :(


25/l


2011. okt. 9. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Nekem az kell, hogy szeressenek.

2011. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alap... Különben nem tennék meg ennyi mindent érte/neki... Persze igyekszem megtartani az önbecsülésem:)
2011. okt. 9. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi a szerelem receptje azt ha bárki tudná nagyon jól járna vele :) Bár aztán ki tudja, a csalódástól tartva talán úgy se akarnák az emberek kihasználni. :) Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy egy pasinál is a szerelem egy magától jövő érzés, hogy mitől alakul ki az rejtély. Amit te leírtál az egy jó kezdet egy kapcsolathoz, de sajnos semmi sem garantálja, hogy szerelem is lesz belőle. A leírásod alapján biztos vagyok benne, hogy egy bizonyos személy miatt tetted fel a kérdést, vele kellene megbeszélni, hogy mit is érez vagy mit sem és ha nem megy akkor kár erőltetni. 21/F
2011. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, konkrét személy..

Nem erőltetem...Én sem vagyok szerelmes még talán...:S De szeretem...Mert jó ember, vidám, kedves, szórakoztató..EGyik sem jó szó rá..Nem tudom, olyan.... Olyan,h hiányzik,ha nincs velem:(

Hagyom,h megismerjen, és ,h azt szeresse meg, aki én vagyok...Tudom,h kedvel..De félek,h kevés lesz:(

Félek,h Neki nálam vagányabb, lazább csaj kell... Nem tudok és nem is akarok kibújni a bőrömből..

Próbáltunk csak barátok lenni, de ahhoz túl sok a kémia köztünk...


Nem tudom,h mit tegyek..elszakadni nem tudok...

Többet meg ő nem tud adni...

Változhat ez még???

2011. okt. 9. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
van hogy elég, van hogy nem. lehet hülyén hangzik de kell az a bizonyos "szikra". eddigi tapasztalataim szerint az vagy van, vagy nincs. ha van akkor a hatás megegyezik a szikra-benzin reakciójával. ha nincs akkor beszélgethetünk órákig, nagyon jól érezhetem magam vele, de nem leszek szerelmes...
2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
P INAAAAAAAAAAAAAAA
2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
P INA P INA P UNCI VAGINA ÉS NUNCI
2011. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi kell igazán? Néhány bazinagy utazóbőrönd, szinültig rakva gyémántokkal(arany is megteszi).

A többit már megoldanám valahogy :)

2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem elég 1 dolog: kémia (persze a kérdés a szerelem volt és nem a tartós párkapcsolat)
2011. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!