Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vesztek úgy vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vesztek úgy vörös rózsát a barátnőtöknek, hogy nem szeretitek igazán?

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk 2napig,már nagyon hiányzott. Nem vagyunk régóta együtt, de mikor találkoztunk kaptam egy vörös rózsát. Pedig nem volt semmilyen alkalom,és mikor kérdeztem, hogy mire fel? Akkor azt kérdezte, hogy nem vehet a barátnőjének virágot? És tök aranyos volt, jól esett,csak én mindig bizonytalan vagyok a fiúkban, hogy tényleg szeretnek.
2011. máj. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves gesztus, örülj neki:)
2011. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem szeretem nem veszek neki
2011. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy szeret főleg ha virágot vesz de azért figyelj rá nehogy átverjen valamikor!!
2011. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem szereted, akkor nyugodtan vegyél neki, mert úgy elijeszted mint a szart. A lányok UTÁLJÁK a vörös rózsát!!!!!!! legyen inkább fehér ;)
2011. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem látok összefüggést a szerelem és a virág között.

Nem kell szerelmesnek lenni, h virágot vegyen az ember egy nőnek, és nem azért szerelemes, mert virágot vett.

2011. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!