Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mire vágytok igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mire vágytok igazán?

Figyelt kérdés
Arra, hogy legyen egy bombázó csajotok? vagy egyszerre több? vagy minden héten másik? szerelmet vagy szexet akartok?
2011. ápr. 24. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

fúúúha! :)


Lássuk csak...összesen eddig 7 lány volt az életemben , de 1 év volt a leghosszabb ideig tartó kapcsolatom sajnos....


Szóval, szeretném, ha csini lenne, azaz külsőre az én esetem lenne, foglalkozzon magával , öltözzön normálisan, nem árt ha fodréászhoz is megy néha, szóval egy nő az legyen nő!


De szeressen viszont, és ne csak azért szeressen mert kedves vagyok, mert elviszem ide oda, mert megteremtek neki mindent, stb stb...


Arra vágyom azon kívül, hogy az igényeimnek külsőre megfeleljen, hogy szeressen érezzem azt hogy szeret és ne verjen át , legyen őszinte velem! És ne az anyjának meg a barátnőjének mondja el ha gondja van hanem nekem!

2011. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nincsenek olyan extra vágyaid hogy több csajod legyen csak egyet szeretnél aki szeret. Ez elég pozitívan hangzik.:)
2011. ápr. 24. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg arra, hogy egy olyan lány találjak, aki el tudja hitetni velem, hogy én is tudok szeretni.
2011. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak ennyire? Elég hogy szerelmes vagy belé és más nem is kell rajta kívül?
2011. ápr. 24. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy lányra, aki tetszik, elfogad, és akivel szerelemben-szeretetben leélhetem az életem. Nem kell, hogy bombázó legyen, nem kell több, csak Ő kell.


20F

2011. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 JulesM111 ***** válasza:

16-24 : legyen kit dugni

24-28 : legyen kit dugni, aki akár több évig is mellettem marad

38-33 : éljenek a szexi 30-as anyukák :)

2011. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bombázó csaj, szerelem és sok szex!!!:)
2011. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:36 vagyok

Nem egészen csak ennyi. Az, hogy elhitesse velem, hogy én is tudok szeretni, az azt jelenti, hogy látom rajta, hogy igényli a szeretetemet, ergo viszontszeret.

Még annyi, hogy nyilván ne legyen bányarém, és saját alkatomból kifolyólag személyesen nem preferálom a túlságosan telt lányokat, de ezek a kritériumok nem olyan bonyolultak, mint a fenti.

2011. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan egy olyan lány kell aki azon kívül, hogy vonzó (ez egy akár tök átlagos külső is lehet, csak vmi tetszen benne ) a lényeg, hogy legyen pár közös dolog bennünk. Legyen olyan téma amiről szinte bármeddig el tudnánk dumálni. Legyen jó lelkű, szerethető és pozitív, olyan akivel lehet poénkodni :)


Ismerek is egy ilyen lányt... csak hát, neki nem biztos hogy én vagyok az ideál :S Mindegy majd kiderül.


16/f

2011. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

első vok:


nem nincsenek nagy igényeim, igen nekem számít bizonyos szinten a külső is de amiket már leírtam azok fontosak!

Nem kell egyszerre több csaj...nem panaszkodhatok mert megkaptam minden olyan nőt aki nagyon vonzott nem kell csak 1!


Csak 1 aki engem is szeret!


Szeretnék már jó régóta szeretnék komolyabb kapcsolatot de eddig mint már írtam 1 év volt a max....


majd egyszer összejön..

2011. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!