Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, akik már hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, akik már hosszabb ideje vagytok együtt a párotokkal, ti is éreztétek már azt, hogy a szeretlek olyan elcsépelt, és nem igazán fejezi már ki, amit igazán éreztek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen észrevettem! Ezért hallgattam a barátnőmtől 10 év után azt, hogy mennyire utál és azt, hogy engem mennyire nem szeret...

Amikor besokallottam összevesztünk, két hétig nem beszéltünk, két hét után amikor szóba hoztam, hogy folyton ezt mondja nekem, csak azt tudta mondani, hogy már két hete nem mondta(még jó, mert szóba sem álltam vele)...

De azóta nem mondja...Amikor mondom neki, mindig húzza a száját, hogy képzeli mennyire...Pedig Én tényleg szeretem!

Néha nem értem Őt...Néha, szinte sohasem...

31/F

2009. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
mi se használjuk már 5 év után, néha nekem részegen mondja:) de akkor reméle legalább őszinte
2009. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első 2-3 év lángolásában volt az, hogy észrevettük, a kifejező észközeink mennyire kevesek és elcsépeltek, olyan egyszerű ez a szeretlek, imádlak, stb, miközben ennél sokkal többet érzünk és szeretnénk is úgy kifejezni. De 6 év után már nem foglalkoztat minket ez a kérdés, de ettől függetlenül kevésnek gondolom most is a "szeretlek"-et, bár másképp, mást jelent.

22L

2009. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. Ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen.
2009. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 igabcsy ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy eleinte mindig mondjátok - ha kell, ha nem. Ettől lesz elcsépelt és sablonos.

Vigyázni kell ezzel a szóval, mert a magyar nyelvben nincs rá sok szinoníma (ami van, pl imádlak - nem is használható mindig).


Szóval a lényeg, hogy csak a megfelelő időben, megfelelő érzések mellett és szituációban kell kimondani. Így lesz sok-sok éven keresztül igazi ÉRTÉKE.

2009. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

08:41!

Ez borzasztóan szánalmas!!!

És mégsem tudlak sajnálni, tudod miért?

Mert a szabadidődet szerelmes regények olvasásával töltöd, és csak azokban tudod átélni a szerelem nagyságát...

Mert ahelyett, hogy személyesen átélnéd az érzéseket valakivel, inkább magadba fojtod azokat és befordítod az érzéseidet!

Annyi érzelem árad belőled, hogy előbb-utóbb felemészted magad velük, és csak egy kiégett érzelmektől mentes ember lesz belőled aki nem tudja elfogadni a külvilág racionalitását...

Ezt csak magadnak köszönheted...

Az életet élni kell, nem olvasni vagy leírni...

A könyvek csak segítenek az érzések érzelmek feldolgozásában, megtanítanak szeretni, de ezeket ki kell fejezni, mert ha benned marad és nem adod át másnak mind verbálisan, mind fizikailag akkor depressziós halálvágyó lesz belőled!!!

2009. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több mint 20 éve vagyunk együtt, és nem elcsépelt.

Ahogy az előttem szóló írta, csak akkor kell használni, ha tényleg feltör belőled. Ez nálunk talán évente kétszer-háromszor fordul elő. Akkor viszont tényleg van értelme.

2009. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 09:02

Szerintem nem értetted meg az elötted válaszoló üzenetét :D

2009. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy offolok, de akit leszólt az utána válaszoló, kétlem, hogy szerelmes könyvet olvas, max Netorian-t, hisz amit írt, az Stephen Kingtől van. A műveltebbek pedig tudják, hogy ő horror író.
2009. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem egy idő itán, hogy a szeretlek már nem fejezi ki az érzelmeimet. Azóta próbálokk mindíg valami megfelelő módót, szót, mondatot találni, ami tükrözi amit érzek.
2009. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!