Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Párom" most akar válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Párom" most akar válni a feleségétől. Honnan tudjam, hogy ez valóban így is van?

Figyelt kérdés
Megromlott a kapcsolatuk, ezért nyitottá vált a keresgélésre. Így jöttem én képbe. Azt mondja velem szeretne kapcsolatot, és el akar válni (még akkor is, ha én nem lennék neki). Honnan tudjam, hogy ez igaz?
2011. okt. 9. 12:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves Ferikeee! Sajnos minden kapcsolatban benne van a szakítás lehetősége. De. Attól, hogy valakivel nem jött össze, nem jelenti azt, hogy mással sem fog :). Magyarán attól, hogy a feleségét dobja, még nem biztos, hogy engem is. Sőt lehet, én fogom őt. De az is lehet, hogy életünk végéig együtt maradunk. Sosem tudni mit hoz az élet :).
2011. okt. 9. 14:09
 12/21 anonim ***** válasza:
Elkéred a válásról szóló határozatot :-)
2011. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
az ilyen dolgok sajnos nem végződnek válással..
2011. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 napietus ***** válasza:

amíg bírói végzést nem látsz, szét ne tedd a lábad!


egyébként sok jót ne várj egy olyan "férfi"tól, aki a kapcsolata romlására úgy reagál, hogy csalja a feleségét. féreg az ilyen, nem férfi.


29/N

2011. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Kérdező, tudod mi ezzel a helyzettel a baj? Hogy az a faszi menekül! Menekül a feleségével vívott harc elől. Ez annyit jelent női nyelven, hogy nem meri vállalni az érzéseit, se a konfliktusait. Sőt nem tudja azokat megoldani.


Mit csinálsz te most? Egy konfliktus elé állítod. Hoppá! Mi lesz a vége? Mindenki tudja: a faszi nem fog elválni a feleségétől, elvégre miért tenné? Ott a ház, amit talán ő hozott össze, talán ott a gyerek is, és főleg a KÉNYELEM. Ezt ő mindet adja fel egy kósza kúrásért veled? Na ez már konfliktus a javából.


Ne legyél hülye! Az a fickó nem fog elválni a feleségétől. Csak szédít téged! Hogy is tenné, mikor ahhoz is nyuszi, hogy megmondja az asszonynak, hogy vége, talált mást. Egy alamuszi, beszari kölyök. Te meg egy ilyennek tennéd szét a lábad? GONDOLKOZZ!!!

2011. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előző válaszolóval!!!..most arra lennék kíváncsi!!..a pasi kihez megy haza?..rengeteg olyan kapcsolatot ismerek ahol a pasi pár hétig külön van,és kiéli a vágyait,aztán szépen hazatalál..ha már feltetted ezt a kérdést,valószínűleg nem fog elválni...hülye lesz,kényelmes ez így neki!!!!!
2011. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja, az asszony is benne van a válásban. Gyerek nincs. A nő nem is akar. Ez is egy ok.
2011. okt. 12. 16:55
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

előbb a válás, ténylegesen..

"ezért nyitottá vált a keresgélésre" -ez rosszul hanzik..

ne dőlj be

2011. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%

hát igen,ez nem gyenge ok!!!!!

...most mindenki lehurrogja a szerencsétlen pasit,köztük az elején én is: )...de,lehet,hogy tényleg így van!!!!!

..senki nem szeret egy karrierista nőt,aki nem akar gyereket,köztük én se....ez a pasi meg lehet,hogy rohadtul akar!!!!....adj egy esélyt a kapcsolatnak,mert lehet,hogy nagy szerelem lesz...kockázat nélkül nincs nyereség!!!!...szerintem a pasi már rosszul van a volt feleségétől...nem menne hozzád!!!!...nem?...mindig van valami kétely a kapcsolatok elején,az idő majd megmutatja,hogy érdemes vagy felejtő ez a kapcsolat.

2011. okt. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
na mostmár az se jó, ha karrireristák vagyunk.. egy előző kérdésnél még az volt a problema, h miért nem adunk magunkra, és miért a pasival fizettetunk meg mindent.. és ugye gondolom szülés utan azért felszalad pár kg, és ha azt nem tudja 1 nő leadni, akkor a pasi máshoz megy, és az lesz a vége, h " szegééény pasiiiii, milyen rossz neki, megértjuk h megcsalta a párját.. " nahh, én ezektől hányok már.. ugyh.. :S
2011. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!