Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretek valakit szerelembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek valakit szerelemből, akkor flörtölhetek még mással? Vagy akkor ez már ellentmond a szerelemnek?

Figyelt kérdés
Bnőmazt állította, hogy flörtölt valakivel, hogy "ha nem lenne barátom akkor valószínűleg veled járnék..." De ha állítólag szeret, akkor miért gondolkozik ezen? Ha ez a gondolat megfordul az ember fejében akkor az ellentmond a szerelemnek? Mert ha én szerelmes vagyok a páromba, én nem azon gondolkozok, hogy ha ő nem lenne akkor kivel lennék...
2009. ápr. 28. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez lehet lekoptatós duma is. A barátnődnél valószínűleg nem erről volt szó.

Az nincs kizárva, hogy tetsszen más is, én is megjegyzem, ha egy fiú jól néz ki, pedig van párom. De olyat csak nem mondok másnak, hogy "veled járnék, ha nem lenne Ödön"

Viszont mindenki más. Lehet, hogy nem gondolta komolyan, vagy lehet, hogy azt gondolta, hogy "a páromba vagyok szerelmes, de ha ő nem lenne, lehet, hogy járnék veled." - így aztán máris másképp hangzik, nem?

De azért a flörttől ez még messzi van szerintem. Bár ez is csak az én véleményem. (23/L)

2009. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki magából indul ki, éppen ezért én is! Tehát én szerelmes vagyok! És amióta a párommal együtt vagyok (13 hónap) azóta nem nézek más csávóra! Nem azt mondom hogy ne nézzen meg mást, de ha ilyet mond akkor az már gáz! vagy túl fiatal vagy nem szerelmes vagy nem egy kötődős típus!
2009. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én iylent tuti nem tennék, pedig fiú vagyok (22éves), barátnőm mellett megnézek csajokat, ha jól néznek ki, ezzel nincs baj, de hogy flörtöljek vagy szemezzek velük az kizárt, mert nem is jut eszembe ilyen.
2009. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

én egy ilyen srácot ismerek, van barátnője jó ideje de közben a legjobb barátnőmnek mondja hogy menniyre veled lennék, tudod hogy nem lehet de veled lennék,meg miket csinálna vele, aggaszt mert én is azzal a lánnyal szeretnék lenni, és fáj hogy ilyeneket mondanak neki, mikor én tényleg vele lennék.

Nem is értem hogy az ilyeneknek mért van párjuk.Ha valakivel vagyok akkor megvan annak az oka hogy vele vagyok, mért kell akkor más, és ha más kell akkor mért nem azzal vagyok aki kell.De ha szeretsz valakit igazán akkor nem is tudsz másra gondolni, vagy ha igen akkor az nem szerelem de attol még szeretetből törödhetnénk a másik érzéseivel és nem másoknak ilyeneket mondani.

2009. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek veled.

Bocs, de szerintem nem szeret igazán a barátnőd.

Ilyet még viccből sem mondanék senkinek, mert ezzel úgy érzem hátba támadom a párom. És ha igaz szerelem lenne el sem tudná képzelni, hogy valaha mással legyek.

Én a helyedben nem tervezném vele az esküvőt :DDD


Persze lehet, hogy csak viccelt, nem tudom nem voltam ott.


A fő kérdésre: Flörtölni lehet időnként akkor is ha van igaz szerelmed. De én valahogy el sem tudom képzelni akkor, ha igazán szerelmes vagyok. Akkor nem érzem szükségét.

Sőt ha valaki velem flörtöl olyankor akkor is inkább menekülök előle, mert engem csak a párom érdekel.


Azért ez annyira talán nem nagy dolog, de ha egyéb ellentmondásos jeleket is ad a barátnőd üljetek le megbeszélni a dolgot.

2009. ápr. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Emberek azért ne tévesszétek össze a flörtöt a szándékkal. És ez a mondat, hogy "ha nem lenne barátom, veled járnék..." ez nem flört.

Flört lehet kitartó szemkontaktus, egy apró kacér mosoly, kétértelmű mondatok stb, de ez még nem azt jelenti, hogy meg is akarja csalni a párját illetve hogy le akarja cserélni. Flörtre szüksége van az embernek, ez egy módja az önbizalom építéséhez, megtartásához, ami nagyon fontos dolog. Flörttel csak azt fejezi ki az ember, hogy tetszik a másik fél. Azért flörtöl az ember, hogy visszajelzéseket gyüjtsön, hogy "attól még hogy lekötöttem magam, teljes értékű nő/férfi vagyok, és még mindig versenyképes lennék". Ilyenen nem kell kibukni, ártatlan dolog.

Viszont ez a mondata a barátnődnek nem flört, járj utánna hogy gondolta a dolgot, és cselekedj aszerint.

2009. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28 éves nő vagyok, 11 éve vagyunk együtt a férjemmel, gyerek is van. És bevallom időnként szoktam flörtölni, chaten szórakozni egy kicsit. De ez nem jelenti azt, hogy megcsalnám vagy ott hagynám a férjem. Viszont kell a pozitív visszajelzés, hogy attól még, hogy férjnél vagyok, gyereket szültem stb igenis jó nő vagyok :) Tud ezekről a férjem is, nem örül neki, de elfogadja, és bízik bennem. Annyi volt csak a kérése, hogy chaten ne adjak ki telefonszámot, címet stb. Ő is ugyanúgy megnéz más nőket, elhülyül velük, de tudom, hogy nem akar tőlük semmit.
2009. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 13 éve vagyok együtt a párommal.Velem is előfordult,hogy flörtöltem,de semmi több.Mindig hűséges maradtam!
2009. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy pár szereti egymást, akkor egymással foglalkoznak és nem mással. Persze titokban (meg mikor nincs ott a párja), akkor (szinte) mindenki flörtöl egy-egy helyes pasival/bomba csajjal, de nem mondják a párjuknak!
2009. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok a barátomba, nem támadna flörtölésre sem igényem.
2009. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!