Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg vagyok átkozva? Vagy miért történnek ezek? :D

Figyelt kérdés

Talán picit hosszú lesz. Biztosan bennem is van hiba, bár ha visszagondolok és értékelem a szerelmi életemet, nem érzem magam hibásnak...talán csak rosszul választok. Nos, a szerelmi életem egy katasztrófa...eddig 3 barátom volt, mind a 3-nál komolyak voltak az érzéseim, szóval nem laza kapcsolatok voltak. Az első elég gyerekes volt, 4 hónapot voltunk együtt...lerágott csont mindegy...:P A másodikkal elég jól megvoltunk, de 3 és fél hónap után egyik napról a másikra eltűnt...mintha elnyelte volna a föld...elég sokat szenvedtem miatta. Nem sokkal rá, összejöttem egy sráccal, sokszor nyeltem le a békát a kapcsolatunk alatt, mert sokszor kutyául bánt velem...hülye voltam, hogy hagytam, de a végsőkig próbáltam küzdeni, hogy túllegyünk a nehéz helyzeteken. Összegezve boldog voltam mellette...hát kiderült hogy megcsalt..illetve velem párhuzamosan volt egy másik barátnője is, akivel nem csak szex volt közöttük hanem érzelmek is...9 hónapot voltunk együtt...Hát ilyen az én formám?? Nem akarom már most lekötni magam ilyen fiatalon, de mégsem arra vágyik az ember, hogy elhanyagolják, elhagyják vagy megcsalják.

Nem érzem reménytelennek az életem, nem vagyok depressziós, még csak nem is omlottam össze egyáltalán. Mindig újra és újra remélek, és hiszek a szerelemben. De a végén mindig falnak ütközök...MIÉRT?? Nem ego, de nem vagyok egy csúnya lány, igényes vagyok magamra, és a kapcsolatokban odaadó vagyok, viszont megőrzöm a szabadságomat és nem skatulyázok be senkit, illetve egészséges mértékben vagyok féltékeny...hol a hiba? Rosszul választok?

Jól jönne egy-két tanács a sablonos "fiatal vagy még eőtted az egész élet" jellegűeken kívül....Előre is köszi. 19/L


2011. okt. 4. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, eőtted az egész élet.
2011. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen,tényleg hosszú,ezért el se olvasom,ne haragudj,de fel a fejjel..:D
2011. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sokat segített....:D
2011. okt. 4. 21:49
 4/19 The Situation ***** válasza:
basszus és is úgy vagyok vele el kezdtem olvasni de inkább tolok egy két meleg szenyát.
2011. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én elolvastam és nincs mit mondanom, ha te nem törsz össze és továbbra is pozitívan állsz a dolgokhoz akkor mi a baj ? előbb utóbb majdcsak lesz egy igazi szerelem is.
2011. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
na jó bocsi, hogy litániát írtam, de egyszerűen muszáj volt kiengedni a gőzt. a szendvicshez jó étvágyat, aki meg volt oly kedves és elolvasta, annak már azért is köszi...:D ♥
2011. okt. 4. 21:54
 7/19 DiMalto ***** válasza:
hát pedig a sablon duma most feküdne,valamilyen szinten! Hidd el tényleg később fognak össze jönni jobban a dolgok,a korral jön meg a legtöbb embernek az esze,és kezdi el igazán értékelni a kapcsolatokat (gondolok itt a hímnemü fajtársaimra)A nők hamarabb akarnak rendes kapcsolatot a fiúk ilyen korban,csak skalpra vadásznak:))))
2011. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jól ismerd meg a kiszemelt személyt mielött még összejösz vele
2011. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2 probléma van. AZ egyik, hogy szarul választasz :D a másik hogy túl hamar kötsz érzelmeket talán... Meg ne már hogy 9 hónapig voltatok együtt és nem vetted észre hogy te csak a 2. vagy és még van valakije?:D Az biztos hogy az említett barátaid közül 1 se szeretett, szóval még meg se tapasztaltad hogy milyen az ha szerelmes beléd valaki
2011. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Talán nem a legjobb képű és külsejű barmokra kéne hajtanod, hanem észrevehetnétek a normális, de félénk fiúkat is.
2011. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!