Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal elég intenzív a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal elég intenzív a kapcsolatunk. Elég gyorsan történnek a dolgok. Amit nővérem nem néz jo szemmel. Tényleg nem helyes ami és ahogyan történik?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtünk meg. Két hétig igy ismerkedtünk. Naponta több óra hosszáig beszélgettünk. Aztán személyesen is találkoztunk. Elkezdtünk randizni. Ez pontosan egy hónapig tartott. Nem siettünk el semmit. 20 éves vagyok, de nekem ő az első barátom. És ő ezt maximálisan szem előtt tartotta. Szoval 1 hónap után összejöttünk. És begyorsultak a dolgok. Egy hét után lefeküdtem vele. Nem bántam meg. Szeretem. Azóta többször is előfordult, hogy több napra is pároméknál aludtam. Ez szerintetek is helytelen? Mert a nővérem nagyon nem nézi jo szemmel, nem tetszik neki. Azt mondta, meg sem akarja ismerni. Mert nem ugy, és olyan tempóban történnek a dolgok, mint ahogy kellene. Nekem ez fáj. A nővérem, és számít a véleménye. Mit csinálhatnék?
2008. dec. 25. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A nővéred csak azért csinálja ezt, mert félt téged (gondolom főleg mivel az interneten ismerkedtél meg vele).

Egyáltalán nem helytelen, amit csinálsz. Ha te jónak érzed így, és nem bántad meg, akkor semmi gond vele. Szeretitek egymást és ez a lényeg. Elég felnőtt vagy már ahoz, hogy eldöntsd, mi a jó neked. Csak a nővérednek mindig az ő kis húga maradsz, ezért akar megóvni az esetleges csalódástól.

De mutasd be a barátodnak és ha ő is látni fogja, hogy rendes srác, biztosan megenyhül a szíve.

Sok sikert!:)

2008. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak félt téged,vagy esetleg picit irigykedik,ha neki nincs párja:) szerintem idővel megenyhül és megkedveli a srácot ha megismeri.Majd meglátja ő is,hogy jól bánik veled és szeret téged (leirtak alapján nekem igy tünik).Boldog karácsonyt:)
2008. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez mar csak igy van a noverekkel, az enyem is ilyen, pedig en mar 22 vagyok. Ha neked jo ez a tempo, akkor hagyd, csak felt teged es jot akar. Mond el neki, hoy neked igy jo.
2008. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
20 évesen sokaknak már külön családjuk van.
2008. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Srapnel ***** válasza:
Én is interneten ismerkedtem meg a párommal, a második randin már le is feküdtünk egymással, azóta gyakorlatilag minden nap együtt vagyunk. Az mondjuk igaz, hogy én már 30 vagok, mindketten dolgozunk (elég sokat), meg messze nem az elsők vagyunk egymásnak. A kérdésre: 1. látod, annyira nem s intenzív a kapcsolatotok, van ennél gyorsabb is; 2. Az, hogy mi a helyes, néha utólag dől el. A nővéred szempontja is érthető, irigy és féltékeny. Természetesen nem gonoszságból.
2008. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaza van az utolso hozzászolonak, az, hogy mi a helyes, sokszor tényleg csak utolag dol el. A novéred valoszínuleg csak félt -

1. interneetes, rovid kapcsolat - manapság sokmindent hallani,

2. elso komoly kapcsolat, és félt, mivel lehet, tobb esetleg negatív tapasztalata van. Biztos nem rosszbol.

Pár éve mi is elég intenzíven kezdtuk, egy honap után elmentunk magunk pár napra, stb, de nagyon biztos voltam a dolgomban és sodrodtunk. Kb. fél év után kezdtem el gondolkodni a kapcsolatunkon, meg hogy hozzám képest nagyon gyors a tempo, és jo-e ez így. picit átértékelodott, de a mai napig egyutt vagyunk és szeretjuk egymást. 2 éve házasok is vagyunk...

2008. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!