Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért fikáz mindenkit?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan megjegyzéseket tesz a fiú ismerőseimre. Pl.: facezek, nézem egy fiú adatlapját vagy beszélek egy fiúval, erre a barátom: ki ez a k*csög? Legszívesebben kicsinálnám! Fa*znak dumálsz ilyen nyomorék csórókkal, kilóra megveszem az összeset...és ehhez hasonló dolgokat mondogat, de csak a fiú ismerőseimre. A kapcsolatunk elején, mikor még nem nagyon ismertük egymást ugyanígy elhordta mindennek az unokatesómat (aki fiú). De akkor még vicces volt, most viszont már zavar. Szerintem féltékeny vagy nem tudom mi ez, pedig soha nem adtam rá okot.
2011. okt. 4. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
jól teszi, minek nézegetel olyan köcsögöket.
2011. okt. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Féltékeny és beképzel,nagyképű.
2011. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 depp81 ***** válasza:
100%

Az unokatesódra nem hiszem hogy féltékeny lett volna, mégis megjegyzéseket tett rá.

A barátod egy kis köcsög, el van szállva magától, remélem egyszer szájba veri valaki emiatt...

2011. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt ne hidd h. az unokatesódra nem féltékeny... Ő nem azt látja h. unokatesó, hanem f. fa*zi... Nyilván nagyfiúnak, kemény srácnak mutatja magát, de ha belelátnál a fejébe olyan elképesztő önbizalomhiányt találnál, amit el se tudsz képzelni. Azt hiszi, hogy ha leszólja a többieket, majd Te is így fogsz róluk vélekedni, és szóba se állsz velük. Ez egy fajta megnyugtatást jelent (vagy jelentene) neki, mivel parázik h. ha Te nem lennél neki, valszeg sose lenne más. (ez az önbizalom hiányos / féltékeny emberek védekező rendszere)

Azért is adja a keményet. Simán csak önbizalom kéne neki.

2011. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert egy tapló.
2011. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kisebbségi komplexusa van ebből adódóan túlzottan féltékeny és ezzel próbálja álcázni. Egyébként meg egy bunkó p*cs. Ha ez a dolog komolyodik nála plusz a viselkedéshez még egy kis agresszív hajlam is társul, később képes lesz mindenkivel kötekedni verekedni akire csak ránézel. Rosszabb esetben veled is lehet agresszív. Én a helyedben minél előbb otthagynám. Vagy ha ezt nem akarod akkor próbáld ezt vele megbeszélni és meggyőzni a hűségességedről.
2011. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

"Fa*znak dumálsz ilyen nyomorék csórókkal, kilóra megveszem az összeset"

???


Sürgősen hagyd ott ezt a figurát, akkora lelki nyomorék, mint ide Tokió. Csak bajod lesz vele egész életedben.

2011. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!