Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rossz fiú lenék? Döntsétek el

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rossz fiú lenék? Döntsétek el

Figyelt kérdés

vidéken lakom itt elég fiatalon elkezdtem füvezni majd balhékba keveredtem befenyíttetem több keménynek tartott embert is ,volt hogy sokszor kést rántottam és a gyerek arcába nyomtam 1 hajszálon múlott hogy nem szúrtam meg pár embert ,volt hogy seprűnyéllel támadtam rá egy gyerekre aki elszaladt.otthon törtem zúztam füveztem anyámat kikészítettem nevelőbe akartak vinni,loptam áruházakból cd ket mp3 at ,stb..,volt hogy engem is megvertek .gyógyszerre ittam sokat meg volt hogy anya talált ráma pincébe ahogy aludtama sok gyógyszertől napi szinten alkoholizáltam egy jó másfél évet ,majd speedeztem is amitől a paranoiám felerősödöt.

azt hallottam hogy a csajokat rossz fiúkat szeretik

nekem mégse volt még csajom ,de a én csendes vagyok senkihez egy szót nem szólok főleg csajok felé ,na most akkor vagy nem vagyok rossz fiú vagy nem is a rossz fiúkat szeretik,aza vicc hogy szerintem én jó fiú vagyok de vissza gondolva a dolgaimra döntsétek el ti most vagyok 20 éves


2011. okt. 2. 19:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én megértem,hogy lázadni akartál,de ez inkább szánalmas,mintsem rossz fiús.


Remélem azóta a normál emberek normál életét éled.

2013. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
ez inkább csak szánalmas...te komolyan azt hitted, ettől fognak szeretni a lányok, hogy kb. minden nap otthon heverészel kiütve? megsúgom: nem. ha azt akarod, hogy valaha is normális kapcsolatod legyen, változz meg.
2013. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
figyelj, az alkoholrol le lehet szokni, a rendorseget kerult el, amit nem muszaj megtenni ne tedd (ertsd: lopas) es ne fogj fegyvert a kezedbe mer rossz vege van annak mindig. az h megvertek azt sztem megerdemelted, koszond meg a tettesnek, es most gondolj bele abba h mi lett volna h maskepp csinalod a dolgokat. h mondjuk altalanosban egy atlag tanulo vagy, igy bejutsz egy egesz jo gimibe, ott sokat tanulsz, keszulsz mindig mindenre, 12.ben eldontod h mi akarsz lenni, radolgozol azokra a tantargyakra, majd elmesz egy jo egyetembe/kollegiumba, aholl megismerkedsz egy kedves szep lannyal, osszekoltoztok, utana munkat szereztek, es 30 eves korodra egy hazban laksz felesegeddel es 2 gyerekkel boldogan. ezt mind elerhetted volna. de nem. te a konnyu utat valasztottad. megerdemled ami tortenik veled, DE! en azt mondom h meg vaneselyed. buntenyeket keruld, alkoholrol szokj le. probalj meg pozitiv lenni es pozitiv kornyezetben elni. irj egy konyvet a nehezsegeidrol, majd legy egy olyan ember aki a vilagot jarja es elmeseli a tortenetet annak erdekeben h ilyesmi massal ne tortenjen. meg tudod csinalni, en bizombenned, akarni kell es barmire kepes vagy, remelem sikerulni fog, es sok szerencset ugy altalaban az elethez!
2013. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2013. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
tuti hogy egy 14 éves bicskás kis putriszökevény vagy...
2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A fű az elmegy de amugy elèg nagy nyomorèk lehetsz!
2013. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"seprűnyéllel támadtam rá egy gyerekre aki elszaladt"

Kölyök ezen nagyon röhögtem,feldobtad az estém.

Komolyabbra fordítva nem "rossz fiú" vagy,rosszul értelmezed ezt a szót. Én inkább olyan kifejezést használnék ide amit nem kéne leírnom.. :)

2013. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!