Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rossz fiú lenék? Döntsétek el

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rossz fiú lenék? Döntsétek el

Figyelt kérdés

vidéken lakom itt elég fiatalon elkezdtem füvezni majd balhékba keveredtem befenyíttetem több keménynek tartott embert is ,volt hogy sokszor kést rántottam és a gyerek arcába nyomtam 1 hajszálon múlott hogy nem szúrtam meg pár embert ,volt hogy seprűnyéllel támadtam rá egy gyerekre aki elszaladt.otthon törtem zúztam füveztem anyámat kikészítettem nevelőbe akartak vinni,loptam áruházakból cd ket mp3 at ,stb..,volt hogy engem is megvertek .gyógyszerre ittam sokat meg volt hogy anya talált ráma pincébe ahogy aludtama sok gyógyszertől napi szinten alkoholizáltam egy jó másfél évet ,majd speedeztem is amitől a paranoiám felerősödöt.

azt hallottam hogy a csajokat rossz fiúkat szeretik

nekem mégse volt még csajom ,de a én csendes vagyok senkihez egy szót nem szólok főleg csajok felé ,na most akkor vagy nem vagyok rossz fiú vagy nem is a rossz fiúkat szeretik,aza vicc hogy szerintem én jó fiú vagyok de vissza gondolva a dolgaimra döntsétek el ti most vagyok 20 éves


2011. okt. 2. 19:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

ez már nem rossz fiúság, ez már sötét múlt..

de még változtathatsz a jövödön = )

2011. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

"minnél jobban ge**bb vagyok annál jobban nedves a pinátok" (Tirpa) ez abban az értelmeben igaz, hogy odaadónak kell lenned a nődért és a hímsoviniszta dolgokat teljesen ki kell hagynod a kapcsolatotokból de néha viccesen beoltanod vagy esetleg szétoltanod, szivatnod ezzel azzal (de nem durva dolgokkal) én pl azzal szivattam emg tegnap szerelmemet, hogy leült volna a székre én meg kirántottma a széket, és most lehet sokan elborzadnak mekkora tapló vagyok de ő is meg én is csak röhögtünk:) Persze ezeket mértékkel mert ha mindig szívatod vagy oltod a csajodat akkor azt megunja azt pá :s E mellett a tulajdonság mellett legyél gyengéd, odaadó és nagyon törődő, hogy minden ilyen "gec**éged" egyensúlyban legyen a többi jó tulajdonságaiddal. ÉS NE LEGYÉL BUNKÓ ÉS A SZIVATÁS, VAGY OLTOGATÁS ALATT SOSE SZIDD PL HOGY RIB****C VAGY K******VA STB... !!!

Hidd el:) Nekem eddig ez nagyon bevált:)

És én jófiúnak érzem magamat ettől függetlenül:)

Ez az agressziód annyiban jobb, hogy nagyobb biztonságban érzi melletted magadat a párod mindiaddig ameddig az agressziódat nem rajta gyakorlod. Egyébként vannka oylan csajok, bár ritkán kik imádják a rosszfiúkat mint pl te, de ahhoz viszont úgy is kell kinézned:) Mert ha csúnya vagy és közben ilyen mint amit leírtál akkor eléggé lenéznek:)

Jah és egyébként bocsi de most beszólok, mert te nem rosszfiú vagy hanem bűnöző:) És úgy gondolom a jövőképed elég gyenge:s Javaslom a változtatást:)

Egyébként ha olyan csajt keresel aki szereti az ilyeneket szerintem ezzel a háttérrel még az ilyen csajokat is eltaszítod magadmellöl :s

és most egy 17 éves "vékony de izmos:D" gyerek oktatott ki téged a dolgokról és beszólhatsz nyugodtan de nem fogok reagálni rá:)

Egyébként amit tanácsoltam nekem bevált:)EDDIG... :s

2011. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
elég volt az első pár sort elolvasnom...igen, a lányok nem ilyen értelemben szeretik a rosszfiúkat...legalábbis az ilyen pasihoz hasonló lány való...kb ilyen falusi paraszt retek cigónak tudlak elképzelni, aki mindenkibe beleköt meg jácca a janit.
2011. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
._. lefagytam. no comment
2012. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 sztbali ***** válasza:
Inkább egy teljesen lezülött ember, mint rossz fiú. A csendesség csak ront ezen.
2012. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Te nem rossz fiú vagy, hanem egy kötsög, már bocsánat.
2012. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
hát igen te már átestél a ló túloldalára rossz fiúság terén.. szerintem fogd vissza magad.. ja és ha senkihez egy szót nem szólsz főleg a csajokhoz, úgy tuti, hogy nem lesz csajod.. ismerkedni kéne a lányokkal
2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

4/15 2011-10-02 19:23

Csak az a baj, hogy a "bármit megtesz a szeretteiért" és a többi általad felsorolt stílus együttvéve alapvetően üti ki egymást. Ezért van az, hogy a magadfajta lányok panaszkodnak állandóan, hogy kihasználja őket egy pasi.

2012. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

jól elszartad az életed eddigi részét, de NEM KÉSŐ újrakezdeni :) csak akaraterő kell hozzá.

De mégis hogy jössz ahhoz, hogy gyerekeket, embereket, ÉDESANYÁDAT bántod? normális vagy? ha erőt veszel magadon, hogy rendbehozd az életed, akkor BIZTOS, hogy találsz egy lányt, aki majd szeretni fog és te is őt, de így? ha igy folytatod, jó, ha megéled a 25ös születésnapodat.

Hogy a lányoknak a rossz fiúk tetszenek? hát van benne valami, de nem az ilyen típusu rossz fiúk. Max a magadhoz hasonló lányoknál lenne sikered pár hétre, hónapra, de egy normális életmódot folytató lánynál (nem az unalmas életűekre gondolok csak) ilyen korban már fontos, hogy azért a jövőben is számithat Rád, hisz nem sokára abban a korban leszel, amikor a lányok már családot szeretnének és i a fenének kell egy ilyen családapa? De mondom, még nem késő rendbehozni a dolgokat! csak mindenesetre tanulj TISZTELETET az idősebbekkel szemben, még ha anyukád esetleg nem törődött Veled ahogyan kéne, de akkoris az ANYÁD! És ki vagy te, hogy mások életére törj? a hülye emberekkel ne foglalkozz, kerüld őket.

2012. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ózdi vagy, és sinter!
2012. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!