Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rossz fiú lenék? Döntsétek el

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rossz fiú lenék? Döntsétek el

Figyelt kérdés

vidéken lakom itt elég fiatalon elkezdtem füvezni majd balhékba keveredtem befenyíttetem több keménynek tartott embert is ,volt hogy sokszor kést rántottam és a gyerek arcába nyomtam 1 hajszálon múlott hogy nem szúrtam meg pár embert ,volt hogy seprűnyéllel támadtam rá egy gyerekre aki elszaladt.otthon törtem zúztam füveztem anyámat kikészítettem nevelőbe akartak vinni,loptam áruházakból cd ket mp3 at ,stb..,volt hogy engem is megvertek .gyógyszerre ittam sokat meg volt hogy anya talált ráma pincébe ahogy aludtama sok gyógyszertől napi szinten alkoholizáltam egy jó másfél évet ,majd speedeztem is amitől a paranoiám felerősödöt.

azt hallottam hogy a csajokat rossz fiúkat szeretik

nekem mégse volt még csajom ,de a én csendes vagyok senkihez egy szót nem szólok főleg csajok felé ,na most akkor vagy nem vagyok rossz fiú vagy nem is a rossz fiúkat szeretik,aza vicc hogy szerintem én jó fiú vagyok de vissza gondolva a dolgaimra döntsétek el ti most vagyok 20 éves


2011. okt. 2. 19:13
1 2 3
 1/27 szamóca.. ***** válasza:
98%
a csajok nem ebben az értelemben szeretik a rosszfiúkat.
2011. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Naneeee!!! Nem ilyen egy rossz fiú!! Ne tegyél ilyen dolgokat hogy tetszél a csajoknak! Ez valami.. rettenet! rossz fiú vagy.. de valami más értelemben.. lehet hogy a kinézeteddel van gond. ha igen, akkor meg kell találni a nőt, akinek olyan az ízlése, amilyen te vagy, és nem ilyen dolgokat csinálni!
2011. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
nemcsak, hogy rossz vagy, de egy idióta is. Csináld tovább nyugodtan saját magad leamortizálását, 30 éves korodra feldobod a pacskert, egyel kevesebb élősködőt kell eltartania a normális, dolgozó embereknek.
2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
..Rosszfiú számomra : szarik a szabályokra, tesz az ilyen-olyan emberekre akik nagynak képzelik magukat, vagány-de nem emós, jól kijön mindenkivel, általában a központban van, nem fél visszabeszélni a nála idősebbeknek, jó a humora, rendesen meg tudja védeni magát.. nem lop(!),bármit megtesz a szeretteiért, kicsit beképzelt, nagy fejű.. hát ilyesmikre gondolok.. a suliban van pár ilyen..
2011. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Te nem rosszfiú vagy, hanem egy sittes köcsög.
2011. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te csak eg bunkó idióta paraszt vagy..
2011. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Remélem minél előbb leamortizálod magad és megdöglesz!Te nem vagy rosszfiú,hanem egy idióta kis p*cs..
2011. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
A "rossz fiúk" nem ilyenek...Te nekem egy intézetes srácra hasonlítasz inkább.
2011. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem vagy rossz fiú. És tudod miért? Mert csicska vagy ,hogy ide írogatsz azért ,hogy menőnek tűnj... Meg egy "rossz" fiútól elvárható ,hogy húzza meg min. a fél várost.


Te "rossz fiúúúú" x,D

2011. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Tolvaj bantita köcsög cigány.... És most kedvesen fejeztem ki magam
2011. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!