Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi lesz? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lesz? (A többit lásd lenn)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. Nem ismerjük egymást olyan régóta. Ma elmondtam neki, hogy szeretem és ő csak annyit mondott, hogy még nem akar tőlem semmit és, hogy szerinte nem lenne helyes ilyen rövid idő alatt kapcsolatot kialakítani. Igaza van. Viszont nagyon szeretem benne, hogy nem akadt ki és barátok maradunk. Szerintetek van esélyem még?
2011. okt. 1. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sztem nincs. De azért elég finoman lerázott. Jár neki a fejsimi ;)

20f

2011. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Én is meglepődnék ha egy csaj odajönne akit alig ismerek és azt mondaná hogy szeret :S (az más ha azt mondja hogy tetszem neki). Tuti hogy kéne egy hét/hónap mire jobban megismerem és tényleg lehetne dönteni. Inkább próbálj vele ismerkedni komolyabban.
2011. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehetőleg értelmes válaszokat kérnék.. kösz..
2011. okt. 1. 20:53
 4/12 A kérdező kommentje:
20:52 - köszönöm :) és igen tudom...
2011. okt. 1. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha nekem szerelmet vallana valaki, aki tetszik, azzal ismerkedni szeretnék, randizni, nem lepattintani, hogy semmit nem akarok tőle, és elzárkózni a kapcsolat elől, átugorva a randi részt.
2011. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20:57 - igazából nem szerelmet vallottam neki.. csak annyit mondtam, hogy talán járnék vele..
2011. okt. 1. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem most világvége lesz.
2011. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
21:00 - akkor menekülj gyorsan
2011. okt. 1. 21:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Hú bár én nő vagyok de ha hirtelen valaki ilyet mondott nekem(akár csak azt,hogy ő belémzúgott 2 tali után!),én valahogy megijedtem,vagy pedig nem tudtam komolyan venni. De valami mindig lett a dologból később. Volt,hogy csak randizgatások,amelyek végén szex is volt,de volt amiből kapcsolat lett.Viszont sajnos csak rövidek és nem jól végződtek...

Szóval én azt mondom, hogy most nehéz dolgod van,mert úgymond teljesen kiadtad magad ennek a férfinek,és ő már bárhogy tudja mozgatni a szálakat,és komolyan megégetheted magad :(

2011. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó - ő nem olyan aki megbántana.. még azért is bocsánatot kért, hogy nemet mondott.. :) de részben igazad van
2011. okt. 1. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!