Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani nem akar, de a játékszabályokat sem tartja be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó. 4 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk. Nálam alapvető dolog (lenne) egy kapcsolatban az őszinteség. Lehet, hogy elcsépelten hangzik, de ha tudom, hogy mindent elmond, akkor teljesen megbízom benne és minden rendben van. Én tényleg mindent elmondok neki. A legapróbb dolgokat is, bámiről is legyen szó. Ha beszélgetek egy sráccal azt is, múltkor pl. az egyik csoporttársam kivitt vasútra mert nem értem volna el a vonatomat, azt is elmondtam, tényleg mindent, ha esetleg megtetszik valaki azt is...ez azért ritkán fordul elő, de elmondom neki, hogy lássa én teljesen őszinte vagyok. Ezzel is mutatva, hogy ő is elmondhat nekem bármit, bármiről is legyen szó. Meg konkrétan is beszéltünk már erről, hogy nekem elmondhat mindent, sőt...kérem, hogy mondjon el mindent, mert nekem ez fontos...sok elvárásom nincs, ezt viszont 100%ig kérném betartani...de ő erre nem képes...vagy nem hajlandó nem tudom...azt viszont igen, hogy az amit én csinálok nem talál viszonzásra. Mondtam már neki azt is, hogy ha úgy érzi, h. olyat tett ami nekem nem fér bele, mondja el, mert megbeszélni sokmindent meg lehet, viszont azt, hogy folyamatosan hazudik azt nem...Nyugodt voltam, kedves aranyos, meg minden.

Erre fel...a mai napig találok olyan dolgokat amikről én baromira nem tudtam...pedig jó lett volna, mert így elveszti a bizalmamat...és csodálkozik ha esetleg kutatok utána (igen, tudom, undorító dolog, de hát ha saját magától nem mondja el, akkor muszáj valahogy kiderítenem - és mielőtt valaki megjegyezné, nem...nem a bizalmatlanságom és a kutatások voltak előbb, hanem az ő hazudozásai, a kapcsolatunk elején rózsaszín köd meg minden, legalábbis az én részemről, aztán egyszercsak rájöttem vmire, amire szerinte gondolom nem kellett volna, és azóta gyanakvó vagyok) Nemrég láttam pl. h. egy csajjal dumálgat facebookon, viszont ezeket (és csak ezeket!) az üzeneteket kitörli...egyet-kettőt sikerült elolvasnom, ezekből azt gondolom, hogy semmi extra nincs kettejük között, de akkor sem tudtam róla...legalábbis nem tőle... nem a csajra vagyok féltékeny, hanem az egész helyzet bánt...hogy tudja nagyon jól, hogy nálam ezek alap dolgok lennének, de egyszerűen nem képes felfogni...nem mond el semmit, nagyon úgy érzem, hogy nem őszinte velem. Most sem vagyok se dühös se semmi...csak csalódott, de ez talán még rosszabb is. Szakítani nem akarok, mert nem csal meg, nem bunkó velem, meg hasonlók, ha ezeket a dolgokat amiket fentebb írtam leszámítjuk fantasztikus a kapcsolatunk, tudom, hogy akár a csillagokat is lehozná értem, de ezt nem tudom megszokni...nem tehetek róla...nekem ez fáj...:S

Ti ezt külső szemmel hogy látjátok? Talán én vagyok túlságosan szőrszálhasogató? Már nem is tudom mit gondoljak:S


Bocs, ha hosszú lett, köszi aki elolvasta.


2011. okt. 1. 12:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Voltam már féltékeny persze, minek is tagadnám. Viszont! és ezt halál komolyan mondom: olyan lányra soha nem voltam féltékeny akiről tudtam! Volt egy közös barátunk, lány, előttem ismerkedtem meg, de csak barátok voltak, sokszor mondták egymásnak, hogy hiányzol, sőt azt is, hogy szeretlek, mert nagyon jóban voltak, de én is mindennapos kapcsolatban voltam a csajjal, soha egy percig nem jutott eszembe, hogy rá féltékeny legyek. Egy másik eset: mondta, hogy a suliban nyomul rá egy csaj, még ajándékot is vitt neki, mikor szülinapja volt (a csaj a barátomnak) erről is tudtam és soha többet egyetlen szóval sem említettem meg neki...értékeltem, hogy elmondta és utána többet szó sem esett róla. Saját maga is tapasztalhatta, hogy nem akadok ki, ha elmondja. Meg nem az olyanokra gondolok, hogy ha találkozott valakivel az utcán azt is mondja el, csak... ha kitöröl bizonyos üzeneteket az gyanús:S
2011. okt. 1. 12:26
 12/15 napietus ***** válasza:
45%

aha, tudjuk a Tanú óta, hogy az a gyanús ami nem gyanús...Pelikán elvtárs...


de az a film egy beteg gondolkodású beteg rendszer paródiája, nem pedig a követendő példa :D

2011. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 napietus ***** válasza:
45%
ja, csak azért, mert rosszabb vagy mint 2 szt tiszt együttvéve.
2011. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na jó. Köszönöm mindenkinek a fáradozást, hogy írtak, de azt hiszem, kicsit félreértettetek:) úgyhogy kezdjük előről:) megpróbálom jobban elmagyarázni.


Nem azt kérem/kértem tőle,hogy a napja minden percéről számoljon be. Soha nem kértem, nem is tenném, mert fordított helyzetben én is megőrülnék.

Hanem, olyan dolgokról amik a kapcsolatunkat érintik.

Lehet jobb lesz, ha egy példán keresztül szemléltetem.

Megismerkedtek egy lánnyal. Eleinte barátságnak indult a dolog...aztán egyre csak szaporodni kezdtek a pikáns jellegű smsek, titkos találkák...ezekről én tudomást szereztem. Finoman kérdezősködni puhatolózni kezdtem...semmit nem mondott. Rákérdeztem először: tagadott. Másodszor:szintén tagadott. Eközben persze én mindent tudtam. Harmadszor már nem kérdeztem, hanem konkrétan megmondtam, hogy miről tudok, ekkor meg elkezdett magyarázkodni, hogy sajnálja meg többet nem fordul elő, nem érti miért nem mondta el, nem volt közöttük semmi...blablabla. Kértem, hogy többet ilyen ne legyen, ha mégis, arról viszont tudni akarok (tőle) mert azért az ilyesmit jogom van tudni, szerintem. Az ilyen esetek azok amik többször is előfordultak. Abban biztos vagyok, hogy nem csal meg, de az ilyeneket azért kevesen viselnék el...már idegesít, h. hülyének néz.

2011. okt. 1. 13:23
 15/15 napietus ***** válasza:
megrendült benne aa bizalmad, ez érthető. de akkor se elszámoltatni kell, mert attól nem fogsz jobban bízni benne. ha képtelen vagy semmisnek tekinteni az esetet, mindkettőtöknek jobb, ha mással keresitek meg a boldogságotokat. ezt neked kell tudni.
2011. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!