Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves pasi akarhat valamit egy 15 éves csajtól? De nem csak "azt" hanem komolyan is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Komolyat biztos nem, "azt" meg mindenképp. Bár lehet vannak kivételek, de egy 15 évest még nem vesznek a pasik komolyan.
2009. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos a legtöbb pasi csak simán a friss húsra megy :s ha pasikkal jársz szórakozni, előbb-utóbb mindig bevallják. Azok is, akikről nem gondoltad volna...


Nagyon ritka az olyan srác, aki ilyen fiatal lánnyal komolyan tervez. Persze ez függ tőled is, ha nagyon érett gondolkodású vagy, akkor lehetséges, hogy komolyan vesz, mint pl. egy 18 évest. De ha átlagos 15 éves vagy, akkor csak játék vagy neki.

Sajnos, ez ilyen. Ki akar használni inkább, legyél résen.


Amúgy régen engem is hülyítettek mindig a pasik, amikor 15-16 voltam. De már átlátok rajtuk, és most jöttem rá a legtöbb mennyire aljas szemét, disznó.

:(


DE NEM AKARTAM ÁLTALÁNOSÍTANI, VANNAK KIVÉTELEK. CSAK KEVESEN...

2009. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Akarhat elvileg... de furcsa stílus uralkodik manapság az ifjúság körében, szóval a rizikó, hogy esetleg csak azt akarja, az nagyjából egyforma azzal, mint ha egy 13 évessel próbálkoznál. Ha az első randin taperol és hasonlók, akkor valószínű nem komoly és a második randin esélyes, hogy megdug.
2009. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
én 15 voltam,amikor összejöttem a barátommal,ő akkor volt 2 hét híján 20. 2 éve együtt vagyunk... "Arra" csak 10 hónap után került sor,amikor én is felkészültem rá,pedig neki nem én voltam az első. Szóval a kérdésedre válaszolva, egy 19 éves gondolhatja komolyan egy 15 évessel :)
2009. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
én 15 barátom 19 :) már több, mint fél éve vagyunk együtt, és nem csak azt akarta és nem azért van velem, komolyan gondoljuk a kapcsolatot, én vagyok az első komoly kapcsolata... szóval a kérdésedre válaszolva van még normális pasi . :) csak meg kell találni először is várj 2-3 hónapot míg oda adod magad neki és, ha addig nem hagy el.. tényleg szeret :)
2009. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó két válaszadónak adok igazat.. miért ne akarhatna ?

ez hülyeség.. 15 éves csaj vagy.. nem 13... nem hiszem h nagyon kislány lennél.. biztos vagyok benne h egy próbát megér.. 4 év korkülönbség nem számit.. de te jobban ismered a fiút biztos, igy csak te tudhatod hogy olyan-e hogy csak "arra" megy, vagy tényleg letudja kötni magát.. de ez nem attól fog függni hogy te 15 vagy..

2009. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Na álljon meg a gyászmenet mi az hogy egy 19 éves csak azt akarja.... ezt kikérem magamnak 19éves vagyok és speciel pontosan 1 15éves lány tetszik... és mivel tudok egyet smást magamról nincs igazatok.... legalábbis magamból kiindulva.
2009. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondok egy durvát. Az egyik ismerősöm 38 éves és úgy jött össze egy 15 éves lánnyal. Az a különös, hogy már lassan egy éve együtt vannak.
2009. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
és ha eddig "csak" haverok voltak, de a srác kezd máshogy nézni a csajra, meg ha van rá lehetősége, letapizza, (és a csaj meg hagyja) az mit jelen? de csak akkor tapizza, ha ketten vannak.ha akármilyen haverok is ott vannak,akkor semmi! lefeküdjek vele, ha lesz rá alkalmam?vagy egyáltalán meddig hagyjam, hogy elmenjen? én szerlmes vagyok belé, de ö nem hiszem, hogy ugyan ezt érzi irántam.(én 16L ö 23F)
2010. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!