Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy pasi komolyan gondolja, amikor azt mondja, szeret?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérzés
2011. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyrészt megérzés,másrészt józan ész..

ezalatt azt értem,ha nem a bemutatkozás után 5 perc elteltével mondja.. :))

2011. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagy spíler akkor sajna mindig utólag derül ki, hogy nem gondolta komolyan.

Amúgy szerintem akkor hiszel abban, hogy komolyan mondja, ha azt szeretnéd hinni, hogy komolyan is gondolja.

2011. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept sajnos.Csakis a megérzéseidben bízhatsz,viszont van,hogy valaki kitűnő színész,és simán félrevezet.

Szóval erre nem lehet helytálló választ adni.

2011. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Sose szeret igazán. Ez nem létezik. Mindenki átba-sz mindenkit. Ez így helyes....
2011. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elsősorban a tetteivel szeressen, ne csak a szavaival, akkor biztosan tudni fogod. Egy gyengéd simogatás, mosoly, vagy ölelés úgyis többet mond minden szónál. De ha tudsz szemből olvasni azt ajánlom, az rengeteg mindent elárul. :)
2011. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!