Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után egy héttel mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy héttel mire számíthatok?

Figyelt kérdés
1 hete fura körülmények között szakított velem a barátnőm. Sajnos egy héten csak egyszer-kétszer találkozunk, mert egy másik városban lakik. Tudom hogy a családjával sok gondja volt mostanában, és sokat stresszelt. Mindenesetre, úgy érezte, nem működik a dolog, mondván nem tud nekem megfelelni... ami persze nem igaz... Azonban én 2 napja nem tudtam megállni, hogy ne írjam meg neki, hogy nagyon hiányzik, amire még aznap válaszolt, mondván hogy én is neki. A hétvégén a városba érkezik, és megbeszéltük hogy találkozunk... Mire számítsak?
2011. szept. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szexre.
2011. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rájön, hogy csak te adhatod meg neki azt az érzelmi biztonságot, amit a családjától most nem, mivel sok gondja van velük. Vagyis remélem, mert gondolom szeretitek egymást. Mondd el neki, hogy butaság, ha azt gondolja nem tud neked megfelelni, hisz különben is azt szereted benne, hogy magát adja. És így szereted, ahogy van.

(2 hete ugyan ezt játszottam el a barátommal) sok sikert:)

2011. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Rájön, hogy csak te adhatod meg neki azt az érzelmi biztonságot, amit a családjától most nem, mivel sok gondja van velük. Vagyis remélem, mert gondolom szeretitek egymást. Mondd el neki, hogy butaság, ha azt gondolja nem tud neked megfelelni, hisz különben is azt szereted benne, hogy magát adja. És így szereted, ahogy van.

(2 hete ugyan ezt játszottam el a barátommal) sok sikert:)"


Én is pont ezt írtam ... :)

2011. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bedől a világgazdaság.
2011. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak egy kicsit tömörebben és rövidebben, de igen:D
2011. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!