Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sűrűn mondjátok egymásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn mondjátok egymásnak hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, hét közben csak msn-en tudunk beszélni, és ha fél óránként 2x nem írjuk le egymásnak hogy szeretlek, és/vagy hiányzol akkor egyszer se :D Hétvégente találkozunk, akkor mondjuk napi 2-3-4 alkalommal.


És ti?


2011. szept. 29. 13:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
*n
2011. szept. 29. 14:09
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én barátom us rengetegszer mondja, és már érzem hogy elveszti a szó az értékét, mert már olyan megszokott. Már szóltam neki emiatt, de azt mondja hogy muszáj mondania mert húú annyira szeret hogy nemis tudná elégszer mondani blabla..persze ez oké, meg érezteti is, de kicsit sok, nemtudom már mit mondjak neki hogy ne bántsam meg:/
2011. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hááát... igen, mostmár ez a szitu nálatok, kicsit nehéz így. Ha ugye csak elkezded nem mondani, az fura, meg ijesztő, hogy "akkor most mi van, te már nem szereted"?


Vagy folytatod így, és legközelebb majd másként ugrasz bele, vagy a nehezebb út: beszélsz vele. Ha elég intelligens, megérti, hogy Neked fontos lenne, hogy ennek különleges jelentése legyen. De valahogy nagyon finoman kell beszélned erről, nehogy megbántsd. Hiszen nyilván jót akar.

2011. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Napietussal kell egyet értenem...
2011. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mi egy hónapja voltunk együtt a párommal nem mondtuk egymásnak még azt hogy szeretlek. Az még szintem korai.

Mi 4 éve vagyunk együtt minden nap egyszer biztos hogy mondjuk egymásnak az pedig a lefekvésnél,mint ahogy már előttem is írták.

2011. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

egy hónap után mi még épp csak ott tartottunk hogy hiányzott a másik, és néha irtuk sms ben, meg ritkán mondtuk is ha 1 hétig mondjuk nem taliztunk,hogy hiányoztál.

barátnőm amugy sem olyan hogy nagyon mondogassa hogy szeret, magától még sose mondta, néha mondom neki, akk mondja őis, de ennyi. de szóval nem gyakran. legutobb viszont tök véletlen csuszott ki a számon mer épp annyira azt éreztem hogy kijött:) msn n még sose irtuk le, meg sms ben egyszer ő írta, de am nem. a hiányzol sokkal gyakoribb. de hogy az se váljon sablonná aztis variáljuk, jólenne veled, stb stb.

2011. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!