Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sűrűn mondjátok egymásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn mondjátok egymásnak hogy "szeretlek'? És ki mondja először?

Figyelt kérdés
1 éve van barátom és régebben sűrűbben mondta hogy szeretlek mostanába sokkal ritkábban.Ennek mi lehet az oka?
2011. ápr. 19. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hetente 2-3 alkalommal és nem tudnám megmondani ki mondja többször, vagy előbb! De, ha nem is mondjuk minden nap, akkor is tudjuk, hogy szeretjük egymást!

10 éve vagyunk házasok!

2011. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig mikor találkozunk(heti 2 alkalom mondjuk, akkor többször), Ő nem mondta még.


21f

2011. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az elején a szavaival is nyomatékosítani akarta amit érez, de most már olyan erős a kapcsolatotok, hogy úgy gondolja ezt anélkül is tudod, hogy folyton mondaná :)

Én 4 hónapja vagyok együtt a barátommal és két kezemen meg tudom számolni (ha nem 1en) hogy hányszor mondtuk. Én szerintem nem szabad hogy elcsépeltté váljon ez a szó, így sokkal jobb érzés hallani amikor mondja. Vagy mondom, igazából mindig más mondta először.

2011. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

6 és fél után, mindennap.

Olyan jó érzés este összebújva beszélgetni, és ilyenkor mindig mondjuk egymásnak.

Először azt hittem, elcsépelt lesz a szó, de nem, ha az érzések változatlanok maradnak.

2011. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma: reggel beszéltünk telefonon, akkor mondtam elköszönéskor, felhívott délután, akkor ő mondta először. Amúgy heti pár alkalommal mondjuk, van hogy 4-5 napig el sem hangzik a szó.
2011. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a helyzet érdekes:) 4 hónapja vagyunk együtt, és kb. a második hónapban mondta ki először ő. Akkor tudta hogy én hogy érzek iránta:) Nem tudunk minden nap találkozni, a hétből kb. 4 napot vagyunk együtt. Akkor általában minden nap mondja, van mikor én mondom ki hamarabb. Ha pedig nem vagyunk együtt, telefonon, msnen is ő írja:) Nem esek kétségbe, ha egy pár napig nem hangzik el, mert az nekem sokkal sokkal többet árul el, ahogy átölel és közben hangosabban veszi a levegőt és halkan sóhajt hozzá, és mosolyog, olyan szerelmesen! :) Ilyenkor nem kellenek már a szavak.

21L és 23F:)

2011. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ő mondta először, mi minden nap mondjuk egymásnak :) 1 hónapja vagyunk együtt :) 16/L
2011. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, én most 17 vagyok,ő 18 szóval elég gyerekszerelem volt, de ő mondta először, talán 3 nap után, haha.:D akkor nem is számított olyan igazinak, de azóta is mindennap több alkalommal is mondjuk egymásnak.
2015. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!