Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora tragédia után Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora tragédia után Szakítsak vagy még mindig vele maradjak?

Figyelt kérdés

Abarátomnak volt egy barátnője.Állítólag 2x lefeküdtek.Hamar tul tettem mgam rajta ezzel nem volt semmi probléma.Ma elmondta hogy leszidta egy asszony.Nagy nehezen sok faggatás után bevallotta,hogy volt neki egy barátnője 3 éve ismert meg és vele is volt ugy és aztán szakítottak.Bevallotta azt is hogy mostanában sokszor beszélgettek és könyörgött hogy béküljenek ki.De a barátom nem békült ki mert én itt vagyok.A csaj kiugrott az ablakon.Eltört a gerince.Kórházban vn és tolókocsiba került.A barátom mondta hogy nem fog ujra összejönni vel meg minden,és könyörgött hogy ne hagyjam el,de ezt már gyomorból sem tudom megemészteni,hogy majdnem meghalt a csaj miattam.Ugy érzem magam mint egy szappanoperában.

Szívem szerint most szakítanék azonnal vele mert ezt nem tudom megbocsájtani,de nem tudom megmondani neki mert még szeretem.Nem vagyok képes rá,hogy más szeressek,de ő fenyegetőzött ha elhagyom kiugrik a 8.-ról.De mi van ha én is ugy járok mint a volt barátnői?


2008. márc. 12. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az,aki egy fiú miatt kiugrik az ablakon az totál hülye,és orvosi kezelésre szorul.Az a hülyeség,hogy elhagyod a párod meg eszedbe ne jusson.Most kmolyan azért érzed szarul magad,mert egy lekisérült elmeroggyant csitri érelmileg akarja zsarolni a párod.és ő meg nem hagyja megát,mert téged szeret????Az a néni,aki leszídta,meg csak forduljon maagába és gondolkozzon el,hogy hogyan tehetné hasznossá magát azon kívül,h belepofázik mások életébe...

Ha most tényleg azon örlöd magad,hogy mi lesz ha egyszer vége lesz a kapcsolatnak,akkor zárkózz be egy szobába,és ki se gyere onnét,mert ott biztos nem érhet fájdalom.Elhagyhat,na és?Most úgy érzed nem tudsz szeretni mást,azt utána 1-2 hét/hónap és jön egy olyan srác,akit meg majd tudsz.De most komolyan,gondold már át reálisan a golgot!No meg nőlj fel a feladathoz!

2008. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hat figyu tenyleg szar a helyzeted, es nemakarok neked rossz tanacsot adni de szerintem hallgass a szivedre.Ha tenyleg szereted meg a sracot semmikepp ne hagyd ott es tudom hogy nehez,de probalj a sajat (a ti) boldogsagodra koncentralni. Ha a csaj ennyire hulye akkor az o baja. Lehet hogy onzo vagyok de ha en szeretnem a baratomat es o is engem,sose hagynam el egy hulye miatt aki nemgondolkozik esszel.....De jol gondold meg hogy dontesz,csak ne bandd meg...
2008. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak totál igaza van! Aki egy fiú miatt kiugrik, az nem komplett! Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljanak se téged, sem a párod!
2008. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát ez a csaj tényleg nem komplett!Orvosra van szüksége!Ha nagyon szereted a srácot,miért hagynád ott?Na de most ő is azzal fenyegetőzik,hogy kiugrik?Hát felétek mindenki megzakkant?Magyarázd már el neki,hogy (ezt most ne vedd magadra!)nem ér annyit az egész,hogy valaki öngyilkos akarjon lenni más miatt!Ha meg tényleg szereted,akkor maradj mellette,a nőt meg küldd el a csajjal együtt kezelésre!
2008. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Aki ilyen hülye, hogy kiugrik az ablakon egy srácért, az meg is érdemli. De szerintem is inkább a szívedre halgass, bár már ha ő is fenyegetőzik, akkor ezen is el lehet gondolkozni, hogy nála minden rendben van-e.
2008. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!