Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal még csak pár hete járok.Addig minden rendben volt,míg a volt barátnője(akivel fél éve szakított)nem bukkant fel.Sajnos a volt barátnő is oda jár szórakozni ahová mi és hát megtudta h összejöttünk.Azóta nem hagy békén...üzeneteket írogat h haggyam békén az ő pasiját,nem akar vele látni,jobban járok ha szakítunk,meg ilyenek.Ez még nem is annyira érdekelt,de nemrég a barátom nélkül voltam egy buliban és a csaj is ott volt,odajött hozzám,elkezdett üvöltözni(részegen) velem h elvettem a barátját tőle és hogy haggyam békén.Egyébként mások is mondták h figyeljek oda a csajra mert elmebeteg..Volt h a barátomék házához ment,elkezdett ordibálni,a barátom mondta h menjen el mire a csaj lefeküdt a hóba és nem ment el..Most mit csináljak? Még nem szóltam a barátomnak és hát nem tudom h szóljak e neki vagy sem?Érdemes együtt maradnunk?

Amúgy a barátom pesten koleszos,szóval csak hétvégén látjuk egymást.


2010. febr. 14. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szólj a barátodnak, oszd ki a csajt, és maradj vele, ha szereted. kolesz nem téma.
2010. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg pár segitőkész barátodat ,hogy mégiscsak barátilag meséljék már el a lánynak mi lesz hogyha nem hagy békén,lehetőleg kigyurt 2méteres álatokat kérj meg erre:D
2010. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.Akkor megvárom a hétvégét,h személyesen beszéljük meg.A csajt meg leállítsam vagy ne is figyelek rá? Igazából nem akarok lesüllyedni az ő szintjére,de már kezd elegem lenni belőle.
2010. febr. 14. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nna, ez egy szenvedélyes lány. :) Mármint, a volt barátnője. :)
2010. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: megfogadom a tanácsodat:D
2010. febr. 14. 15:10
 6/10 A kérdező kommentje:
hát én inkább szerencsétlennek mondanám és szánalmasnak,hogy nem tudja elfogadni h vége.
2010. febr. 14. 15:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még azért se hagynám magam,női büszkeség:p nah meg ha érzek a srác iránt valamit akkor aztán főként nem állhat senki elém egy ilyen kéréssel..
2010. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ezt meg a pároddal! Sztem neki kéne elmagyaráznia a csajnak, h nem kell neki, és hogy téged szeret! Azt kell mondani, h csinálhat bármit, akkor sem lesznek már együtt! Ha ezek után sem áll le, akkor lehet keménykedni! De ne süllyedj le tényleg az ő szintjére!
2010. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nehogy otthagyd a barátodat egy liba miatt! menjetek máshová szórakozni, a csajt meg jól oszd ki, aztán sz@rjál rá

21/L

2010. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mond meg barátodnak, tépd meg a csajt xD
2010. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!