Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vagy maradjak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy maradjak vele? , nehéz döntenem!

Figyelt kérdés

18 vagyok,barátom 2évvel idősebb,együtt vagyunk 2 és fél éve,tul vagyunk már jó pár szakitáson,volt ami csak 1 oráig tartott vagy 1-2 napig és volt amikor külön voltunk 3 hónapot is! Mindig veszekszünk,leginkább csak benne keresem a hibát mondja ö,közben meg én is hibás vagyok sok dolog miatt. Hiába igérte h többet találkozunk majd meg eljárunk együtt szórakozni,a fenét már 1 hete nem találkoztunk,és még meg sem emliti h jó lenne összefutni,meg persze hétvégén megy a haverjaival bulizni,engem sose hiv...együtt utoljára egy szülinapon voltunk "bulizni" ami junius elején volt! Ugy érzem ellaposodott a kapcsolatunk,hivom h menjünk fürdeni medencébe,ö nem akar mert nem szeret fürdeni,hivom moziba oda se akar menni,semmi közös programot nem akar ugy jön le az egész! Én hiába probálom,de ez nem csak rajtam mullik,és még ma bevágta h én öt már nem szeretem ugy mitn rég sőt nem is szeretem csak azt hiszem és h megszokásbol vagyok vele! Ugyaaaan hát tán csak tudom mit érzek! Nyaralni voltam barátnöimmel nem rég, alig vártam h hazajöjjek ugy hiányzott,erre ö közben más lánnyal "ismerkedett". Mondta ha nem jó ö nekem ak hagyjam ott,szakitsak vele,találjak jobbat,ha ugy gondolom csak ne panaszkodjak neki! Meg mondja ö h szeret,de semmi sem olyan mint volt régen! Eltudtunk beszélgetni sokat,eljártunk bulizni,többet találkoztunk,most meg minden más irányt vett ahogy ő egyetemista lett!

Szerintetek mit tegyek legyen vége? (mert az lenne a helyes,de nagyon fájna) Nehéz dönteni,ez olyan se veled se nélküled kapcsolat... Remélem tudtok egy két jó tanáccsal szolgálni... Előre is köszönöm.


2010. aug. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, hagyd ott. Szerintem. Egy önző bunkó, akkor semmibe veszi az igényeidet, és még rád akarja fogni, hogy nem működik. A szakítás néha fáj, de ezen is túl kell lenni, egyrészt, másrészt meg később jobb lesz. Te is megérdemelsz egy normális kapcsolatot. Egy olyan fiút, akivel boldog vagy, és nem csak tepersz utána, hogy egyszer hátha megváltozik.
2010. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hogy megismerkedett valakivel az egyetemen? Szerintem ha szeretne, akkor keresné a társaságod, és nem kifogásokat keresne mindenre. Azért próbáld megbeszélni vele, mégis 2 és fél éve együtt vagytok, de ha Ő továbbra is ilyen, akkor szerintem hagyd. Fiatal vagy még, találsz magadnak jobbat, aki odafigyel Rád, és szeret!

L

2010. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

figyi!

rád akar fogni mindent h te szakíts vele h te legyél a hibás és nem ö, nem akarja kimondani h vége mert nem akar dobni, hanem h te h te már ne szeresed, h utáld az akarja elérni ezért bunkó veled és ezért ismerkedik másik pasival h dobd. mert már nem szeret vagy csak a megszokás h van mellette valaki..de szerintem menny el hozzá hívd le kicsit h beszélgessetek és mond el h mit érzel!h mit érzel amikor lekoptat, h milyen amikor téged gyanúsít meg azzal h nem szereted, h milyen amikor más csajjal ismerkedik komolyabban meg amit eddig tett veled, kérdezd meg töle h ö mit érez irántad és h ö mit akar tőled, h csak egy játék vagy neki vagy megszokásból "tart" miért van más csajjal amikor vagy neki te miért nem találkoztok miért talál kifogásokat amikor talizni akarsz vele,bezzeg ha ö akar valamit akkor rögtön ugorj neki.nem?

ezeket kérdezd meg és minden meg tudsz hidd el nekem..

ha szeretnél még vmit nyugodtam írj privibe.

2010. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy pasi általában szereti a könnyebbik megoldást választani.. szerintem szakítani akar, csak nem akarja ki mondani, azt akarja h Te mondd ki! Ezt igyekszik kiprovokálni.. Egyszer ülj le vele beszélgetni.. ajánld fel a szakítást, meglátod h kertelés nélkül bele fog menni..
2010. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyaralni voltam barátnöimmel nem rég, alig vártam h hazajöjjek ugy hiányzott,erre ö közben más lánnyal "ismerkedett".

Ezek után még kérdéses a szakítás?Szerintem nincs értelme:S hisz meg is csalhatott volna:S 23N

2010. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 StephanieXx ***** válasza:

Mikor lett egyetemista?

Te hova jász?Vagy dolgozol?


Velem az első barátom azért szakított mert nem volt még akkor nyelvvizsgám,és nem voltam mindenből jeles...

Szóval lehet,hogy az is benne lehet a pakliban,hogy Ő már "egyetemista"...

2010. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 StephanieXx ***** válasza:

A legfontosabb.

Szakíts Vele,mert Ő hamarosan fpg Veled.

Tipikusan Rád hárítja a felelőséget azzal,hogy "keress mást,ha nem vagyok Neked jó"

Gyáva ahhoz,hogy szakítson,ezért megpróbálja kiprovokálni.

Szakíts Vele,mert így csak szendvedsz.Szerinte Őt bántja is egy kicsit is??

Egyértelműen NEM.

Sok sikert.

2010. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat/tanácsokat...

Én még középsulis vagyok még 1 évem van hátra...

2010. aug. 7. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!