Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetném újra? (többi lent)

Figyelt kérdés

lassan 9 hónapja ismerem és egyben lakom is együtt párommal. már első hónapban összeköltöztünk, mert szüntelenül csak egymás társaságát kerestük. imádtuk egymást, nem akartunk enni, fürdeni, semmit se a másik nélkül csinálni. mind ketten 20 évesek vagyunk, még a születésnapunkat is együtt ünnepeltük, mert 6 nap eltérés van közte.

tehát a lényeg, hogy összenőttünk :)

3-an lakunk egy lakásban. én, párom és édesanyja.

nagyon jól megvagyunk, de az utóbbi időben valahogy nem érzem már, hogy szeretném a párom.

elmúlt minden amit eddig éreztem. imádok vele lenni, szeretek hozzábújni de nem vagyok szerelmes. úgy érzem mintha barátok lennénk, vagy nagyon jó testvérek.

ő még mindig imád és szeret, sokat figyel rám, rengeteg kedves gesztust tesz felém, amit értékelek és mind észreveszek. csak részemről már ezek a gesztusok is megszűntek :(

még mindig együtt lakunk, nem akarom elhagyni, mert szeretem, és tényleg összenőttünk, csak már a szerelem-ami persze elmúlik egy idő után- már nyoma sincs...

én mondtam neki, hogy maradjak-e vagy menjek haza, de szeretné ha maradnék mellette. egyrészt talán változnak az érzéseim, és egyébként is imád velem lakni.

mit csináljak? :( egy ágyban alszunk, egy suliba is járunk... tényleg mint a sziámi ikrek.

egyébként ő nem érzi korlátozva magát, mert bármikor elmehetne ha akarna, vagy barátkozhatna, de elég vagyok neki. én barátkozom mással, és ha elhívnak valahova akkor megyek, de ő is jön velem, mert szeretne :)

annyira hihetetlen és mégis így alakult... nem szeretem. :(

szerintetek ez már végleges és már sosem fogom szeretni?

különben ő elég nyugodt, keveset beszélget. az én ellentétem. én pörgök, szeretek beszélgetni, mélyen átbeszélni dolgokat, és én szerettem volna vele is, de nem igazán partner sajnos. talán ezt untam meg? mást nem untam meg, mert nem hagynám itt csak úgy. valahol úgy érzem szükségem van rá.. talán csak érdek miatt, nem tudom. sosem éreztem még ilyet, hogy ki szeretek valakiből.


2011. szept. 27. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem tart örökké, a 20 éve házasok sem szerelmesek már. Ennek ellenére azért fel-fellobban a láng.
2011. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tajparaszt ***** válasza:
...van ilyen, hogy kiszeretünk valakiből. Ennyi.
2011. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van, igen, de ettől nem lettem okosabb.
2011. szept. 27. 11:30
 4/10 Tajparaszt ***** válasza:
Finoman szakíts vele. Már ha van ilyen.
2011. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már elmondtam neki mid azt amit érzek, nem érzek. mindent megbeszélünk, azt hiszem mindezek után ez egyértelmű is.
2011. szept. 27. 11:35
 6/10 Tajparaszt ***** válasza:

Szerintem nem fogod már szeretni, majd valaki mást.

Velem legalábbis így történt.

2011. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt elszúrtátok.. Bocsi, de ezt kell mondjam.


Nem szabadott volna összeköltöznötök, de még ha ez meg is történt, azt főleg nem lett volna szabad, hogy ennyire egymástól függjetek. Tapasztalat,sajnos..


Mindig legyen meg a magánéletetek valamilyen formában. Pl. az tök jó, hogy ha téged hívtak, akkor el is mentél, de egyedül kellett volna. Legalább ez a kicsi maradjon meg neked nélküle. Neki is el kellett volna járnia, hiába vagy elég neki.


Ha 1-2 év járás után összeköltözik az ember, az már teljesen más. Ha annyi idő alatt nem unja meg az ember a másikat, akkor az összeköltözésnél sem ez lesz az alapvető gond.(már ha lesz) Sokkal inkább, hogy nem férnek meg egymás mellett. Nem bírják elviselni a másik rossz szokásait.


Nálunk ennyire nem volt durva a helyzet, de mi is egymás nyakára nőttünk és egyszerűen meguntuk egymást. Mindemellett még változtunk is, és nem tudtuk már tolerálni a dolgokat. Azt hittem ő életem nagy szerelme..és talán így is van. Nagyon szerettem.


A mostani páromat is nagyon szeretem. Már már annyira mint az előzőt, de nem akarunk mindig együtt lenni. Vagyis persze, akarunk, de nem tesszük. Szerencsére ebben segít minket az, hogy ha akarnánk se tudnánk mindig együtt lenni. Megvannak a magunk programjai, elfoglaltságai, így nem mindig érünk rá.


Most megtapasztaltad, hogy milyen amikor ráunsz valakire, amikor egyszerűen sok lett abból, hogy együtt vagytok. Mert hiszed vagy sem, de emiatt nem érzed már azt amit régen. Legközelebb legyél okosabb és bölcsebb, és ne kövesd el megint ugyanezeket a hibákat. Legyen saját kis élettered és legyen meg a következő párodnak is.


Őt már nem fogod szeretni..

2011. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mi próbáljuk orvosolni a dolgot. nem adom fel :) közös tetoválásunk is van. fanatikusak vagyunk :D
2011. szept. 27. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csak fanatikusak, hanem buták is. :) De ha nektek ez így jó.. Illetve neked nem lesz jó. Ebből már nem fogtok kilábalni.


12:03

2011. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem bantam meg egy tetovalasaim. Ez nem evszam, nev, vagy vmi mas... Ugyan az a horoszkopunk es azt tetovaltatuk. Ne adj isten nem leszunk egyutt akk ne legyen problema ebbol
2011. szept. 28. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!