Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért parázom túl mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parázom túl mindig a szexet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már egy hónapja azon vagyunk, hogy végre megtörténjen a szex.

De soha nem jön össze..:S

Előjáték oks, mindkét fél részéről...

De egyszerűen felhúzom a gumit, és be kéne tenni, lelankad...és sehova tovább..:S

Vannak rosz tapasztalataim a gumiról ,rengetegszer volt oylan hogy felhúztam, és alig éreztem benne valamit.

Ő az első barátnőm aki gumi nélkül is megengedte hogy betegyem, csak egy egész picit...vérszemet kaptam, hogy mennyivel jobb, és ugytünika f*szom is..:S nem akarja a gumit egyszerűen.

Pharmatexre gondoltunk védekezésként hallottam róla jókat, persze szigorúan megszakításos dolgo melett...

De félek is kicsit, mert ugye igy gumi nélkül, még sosem csináltam, és mi lesz ha későn veszem ki, vagy iylesmi...

Barátnőm mindig mondja hogy semmi gond, próbál lelket önteni belém, de látom rajta hogy rossz neki..:S

vettem már iylen szexuális vágyfokozókat is de semmi se változott :S


2011. szept. 26. 12:51
 1/5 napietus ***** válasza:

no, először is, ha eddig ment gumiban, csak most nem, mikor azt hiszed, lehet máshogy is, akkor a hiba az agyadban van, nem a lábad között :) próbáld tudatosítani magadban, hogy nincs más VALÓS alternatíva, ha nem akarsz apa lenni.


a másik megoldás, hogy szedjen az a lány gyógyszert. de mondjuk az ő szintjéről is sokat elmond, hogy engedte betenni védekezés nélkül "csak egy kicsit". rossz hír, hogy teherbe esni viszont nem lehet "kicsit".


29/N

2011. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az agyaddal van gond, egyértelmű, h. más gumiban mint annélkül, de te már túl reagálod ezért nem működik vele. Nekem volt olyan barátom aki csak azzal szeretkezett velem és nagyon jó volt neki is és nekem is, sőt így tovább is tartott,de ő sosem panaszkodott, egyszerűen érettség kérdése a dolog.
2011. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szedess a lánnyal gyógyszert, mert sapka nélkül sokkal jobb hajat mosni...
2011. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pharmatex helyett használjatok Palmatexet :D
2011. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet h kicsit stresszel van benend egy kis vizsgadrukk ilyenkor? Mert amiatt lehet h lankad. Próbálj esetleg meg másfajta gumit vékonyat. Esetleg először csak az előjátkban legyen benne a gumi és utána izgasson téged mármitn sokáig úgy h rajtad vna gumi, hátha úgy könnyebb, és ne a szex legyen a lényeg elsőre hanem az h megszokd a gumit :-)

2011. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!