Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék túl lépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túl lépni rajta?

Figyelt kérdés

8 évet voltunk 1 üt van 1 közös gyerekünk most válunk

elköltözött 1 kicsit több mint 1 hónapja és állítólag

most 1 hete össze jött valakivel. (persze ezt nem hiszem valószínűleg mér régebb óta meg van neki)

Én sose csaltam meg.

nagyon szeretem és nem bírom

nélküle mit csináljak ?hogyan verjem ki a fejemből?


2011. szept. 25. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

mondjuk te is kereshetnél magadnak valaki mást.

talán így..talán

20l

2011. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13:22


Nem akarok mást csak öt

Nem tudom az életemet mással elképzelni és nem is akarom. Hiányzik az érintése az illata

a hangja a jelenléte.

Hiányzik hogy nem tudom a bajomat megosztani vele. Hiányzik hogy nincs ki átöleljen nincs kihez hozzá bújjak


HIÁNYZIK


Nem akarok mást.


Úgy érzem meg kell halnom ha nem lehet az enyém

2011. szept. 25. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:

és megkérdezhetem,miért lett vége a házasságotoknak?

ismét 20l

2011. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Márpedig össze kell szedned magad, mert felelős vagy a gyerekért. Mindenkit megvisel egy kapcsolat vége, főleg ha erősen kötődött a másikhoz érzelmileg, amiket most érzel, mindenki átmegy. Azt kell ésszel felfognod, hogy a társad nem a tulajdonod, szabad akarata van és dönthet úgy, hogy kiszáll a kapcsolatból. Ezt kell elfogadni és tovább lépni. Keseregd ki magad, de aztán állj föl és szervezd újra az életed. Egy idő után könnyebb lesz nélküle végül sikerül elengedned.


25 N

2011. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!