Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok túl lépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok túl lépni rajta?

Figyelt kérdés

Már 1 éve véget ért a másfél éves kapcsolatom. Ő volt az első igazi nagy szerelmem.

Sajnos a vége felé megcsalt, bántott, hülyített.

Egy srác azt mondta, hogy erős karmatikus kapcsolat van köztünk, és egész életünkben keresni fogjuk egymást, vágyni fogunk a másik társaságára. Nem tudom, hogy ebből mi igaz, de én még mindig nem tudtam elszakadni tőle lelkileg. El akarom őt felejteni. Már 3 hónapja nem beszéltünk. Kölcsön adtam neki pénzt és lelépett. Sajnos 3-4 hete mindennap az eszembe jut, nem tudom mi által. Voltam már egyszer pszichológusnál emiatt, de nekem ez a kibeszélés nem segített semmit. Voltam már kineziológusnál oldáson, de az sem segített. Nem tudom milyen szakemberhez kéne fordulnom segítségért a gondjaim miatt, mert hiába akarom elfelejteni, akarattal-akaratlanul úgyis az eszembe jut, és feltépi a sebeimet.


2011. szept. 4. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Inkább tanulj! Ne ábrándozz!
2011. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd az idő segít!
2011. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várd másoktól, hogy helyetted megoldják. Amit te nem tudsz meggyógyítani, azt senki más sem.


Arra tippelnék, hogy mióta hallottad ezt a karmás hülyeséget, azóta biztosra veszed, hogy az úgy is lesz, ahogy a srác megmondta, és nem fogod tudni elfelejteni... ez beleégett az agyadba, ezért nyilván nem bírod kiverni az exedet a fejedből.


Keress új partnert, vagy egy hobbit, ami leköt. Fogj bele egy új tanfolyamba, vagy járj el különböző felvonulásokra, találkozókra, koncertekre, és ismerkedj! Ártani nem fog. :)

2011. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak: Elmúltam már 18....


Másodiknak: Ha 1 év alatt nem érzek változást, akkor nem hiszem, hogy később jobb lenne.


Harmadiknak: Van hobbim, és próbálkoztam más fiúkkal, most van is egy komoly kapcsolatom 7-8 hónapja, de az a baj, hogy az előző kapcsolatom által vannak problémák, mert nem tudok 100%-osan ráhangolódni az illetőre. Ez a baj, hogy a múlt megpecsételi a párkapcsolatomat. :( Ha nem leszek túl ezen, akkor sosem tudok már boldog lenni.

2011. szept. 4. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Akkor viszont lehet, hogy az lenne a legjobb, ha megkeresnéd valamilyen úton-módon az exedet, és rendesen lezárnátok a kapcsolatotokat. Erre nincs mód? Elég nagy szemétség volt tőle, hogy pénzt kért tőled, aztán lelépett...

2011. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom látni, csak rosszabb lenne... És valószínűleg tartom, hogy csak azért sem engedne el, hanem még tovább húzná a fejem. (és ha elengedne én attól még úgysem tudnám elfelejteni). Meg ennek a veszélye úgysem áll fent, mert a kölcön adás óta semmit se hallani róla.
2011. szept. 4. 22:37
 7/7 A kérdező kommentje:
*kölcsön
2011. szept. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!