Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom összejött azzal a lánnyal, aki nekem is tetszett. Mit csináljak, hogy túl tudjak lépni rajta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Emellett keress egy másik lányt. Arra felesleges várnod, hogy ők szakítsanak.
2010. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd fel kétszer ugyanazt a kérdést.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10778..

2010. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Legjobb barát nem a legjobb barát

2. Miért mondtad el neki, hogy tetszik?

3. A tetszés nem járás, nekem is tetszik pl a boltos kislány mégsem akadtam ki, amikor barátja lett, hogy azt a rohadt hát nekem is tetszett:D

4. Nem kell kibeszélni az érzéseidet( nekem tetszik a Zsuzsi) férfitársaidnak, ha többet is szeretnél a csajtól, mert nem kell vetélytársakat szerezni.

5. Semmit nem tudsz csinálni, máskor megfontoltabb legyél nő ügyekben, akkor kell kiakadni amikor elmesélem, hogy az

Eszti a jegyesem aztán megkeféli a szomszéd józsika ezek után, a tetszés az semmire nem jogosít még fel még csak nem is jártatok, randiztatok, nem alakult semmi csak tetszett.--a legjobb barát mondjuk nem volt tekintettel rád csak azt nézte neki jó legyen így inkább csak egy haver...de alapjáraton nem lehet okolni érte.

2010. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudta a barátod hogy tetszik neked?Ha igen akkor verd szét a pofáját!
2010. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előzővel egyet értek, verd szájba, és utána felejtsd el, szóba de állj vele többet! Ha esetleg a hátad mögött beszélne rólad "szépeket" akkor megint szájba veregetés!
2010. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem léptél semmit, akkor miért ne jöhetett volna össze vele a haverod? Máskor légy aktívabb.
2010. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A barátom, végül azt mondta nekem, hogy henit meghagyja nekem, ha én ennyire ki vagyok akadva e miatt :)
2010. aug. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!