Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális és "egészséges"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális és "egészséges" egy kapcsolatban, ha néha nem úgy bánok a barátommal mintha a párom lenne hanem mint egy jó barátom?

Figyelt kérdés

Szeretem őt nagyon is, de van mikor nem úgy bánok vele mint a szerelmemmel, hanem mintha a baráti barátom lenne. Rengeteget röhögünk akkor egymáson, és máson is, de van mikor elkezdjük egymást oltani olyan viccesen. Mintha két nagyon jó haver lennénk. :D

Ez sztetek normális egy kapcsolatban?

Persze nagyon sokszor romantikázunk meg egymáshoz bújunk, csak van mikor ilyen bohóckodás is van a kapcsiban.

én 17/L ő 18/F


2009. ápr. 26. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak jó, hiszen ha egy idő múltán elmúlna a szerelem, mágis megmarad a szeretet köztetek. mi is nagyon jól elvagyunk a barátommal, el tudunk hülyéskedni :) szóval ne aggódj, így tökéletes :)
2009. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek az előttem szólóval!ez teljesen normális,sőt nagyon is jó:) én gyakran szoktam beszólogatni a barátomnak,elpoénkodunk meg néha őis bezsól vmit,de ez tökjó sztem:) ettől lesz felszabadultabb és tartalmasabb a kapcsolat!hajráá,sok nevetés:)
2009. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden párkapcsolatnak így kellene működnie.


örülj neki, hogy nálatok is ez alakult ki. nálunk ugyanez van, és jobb nem is lehetne.:)

2009. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mi is ilyenek vagyunk:)szerintem ez teljesen normális,gondolom ti is mindenről el tudtok beszélgetni,hülyülni és élvezitek egymás társaságát:)

ez teljesen normális és szerintem ez a harmonikus és tökéletes párkapcsolat egyik titka:P

2009. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez irigylésre méltó! Kívánom, hogy minden jövőbeli kapcsolatod így működjön.
2009. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a mostani kapcsolatom,ismerőseim gyakran tesznek is erre rosszalló megkjegyzéseket,hogy ugy bezsélünk egymással néha mintha haverok lennénk.Tapasztalatom szerint,a gügyögésnek,állandó nyáladzásnak és egymás szájban lógásnak sosinsen jó vége..az efféle kapcsolatok inkább a külvilágnak szólnak,a közönségnek játszanak. Szóval az a normális,ha két ember el tud lenni egymással ezek nélkül is,ne adj isten még csipkelődnek is egymással..:-)
2009. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.Ez az igazi szerelem.Általában az első pár hónap fellángolásos szerelem.Ha eltelt az a pár hónap, vagy akár hét és a lángolás elmúlt, de még mindig vele szeretsz lenni és szereted, na az az gazi szerelem(szeretet).A szerelmed egyben a legjobb barátod is.
2009. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi gond!

A barátom a szerelmem és egyben a legjobb barátom is. Sokat szeretgetjük egymást, de olykor jó vele hülyülni. Jobb ez így, nem egyhangú a kapcsolat! :)

Sokat jelent, ha egy pár sokat tud együtt nevetni, így a legjobb egy kapcsolat és talán tartósabb is! :)

2009. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!