Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baj? Vagy újból sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj? Vagy újból sokat agyalok?

Figyelt kérdés

Tehát az a bajom, hogy mostanság egy héten egyszer tudunk találkozni a barátommal, nem tudom mennyire az anyagiak miatt, vagy hogy tényleg vmi nem ok. Tegnap átjött(este) és én nagyon rosszkedvű voltam aztán kérdezte mi bajom, közben összevesztem apukámmal és azt mondtam el viszont róla és a kapcsolatunkról semmit nem mondtam. Aztán mondta, hogy tudom úgye hogy szeret én meg mondtam, hogy most igen(és tényleg így éreztem, mert amikor itt van úgy érzem de ha csak telefonálunk minden olyan más...nem jönnek nekem át az érzelmek, lehet ez az ő hibája is nem tudom). Aztán erre elszomorodott, hogy én nem érzem, hogy szeret meg ilyenek, sajnos akkor se mondtam konkrétan mi a helyzet. Szeretkeztünk, gyorsan elment, de közben nagyon szeretgetett stb. Aztán mondta, hogy később még próbálkozunk, filmeztünk majd elálmosodott és olyan hülye helyzet volt ketten aludtunk de úgy hogy nem igazán öleltük meg egymást...Persze a dolog elmaradt...

Kicsit nekem furcsa volt ez az egész, és nagyon bizonytalan vagyok főleg, hogy mostanában a közös program a szex előtti beszélgetés, szex és alvás...

Szerintetek baj van? Annyira rosszul érzem magam...hajlamos vagyok túlreagálni a dolgokat ezért is írtam ki, 6 hónapja együtt, és 19 évesek vagyunk....


2011. szept. 23. 10:22
 1/10 napietus ***** válasza:
"mostanában a közös program a szex előtti beszélgetés, szex és alvás..." ez a valódi probléma.
2011. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád konkrétan...
2011. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is...De hívogat gyakran, meg a múltkor felhívott éjjel, hogy menjek msn-re hogy beszélgessünk csak úgy. Szóval néha vannak olyan pillanatok, amikor én vagyok a legfontosabb neki és nagyon szeret..és vannak ezek a pillanatok amikor úgy érzem minden hazugság és csak élvezkedik...
2011. szept. 23. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok a maradi, de egy 6 hónapja tartó kapcsolatban nem ideális, ha úgy viselkedtek, mint egy kiégőfélben lévő pár.
2011. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval néha vannak olyan pillanatok, amikor én vagyok a legfontosabb neki és nagyon szeret..és vannak ezek a pillanatok amikor úgy érzem minden hazugság és csak élvezkedik..."

19 évesek vagytok,nem hiszem,hogy akkora színész lenne a barátod.Mindenképp szervezzetek több programot,mert lássuk be,ellustult a srác.Éreztesd,vagy csak egyszerűen tudasd vele,hogy több törődést igényelsz-de ezt konkretizáld is,kérd meg,hogy járjatok el sétálni,vagy tervezzetek együtt progikat.

2011. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy hülye vagyok, ahelyett, hogy ezeket elmondtam volna neki őszintén, itt sírok és nyafogok hogy vajon szeret vagy nem.
2011. szept. 23. 10:45
 7/10 napietus ***** válasza:
hát pedig szóból ért az ember...és nem, az msn-en beszélgetés NEM közös program...
2011. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom én azt jól...Szóval beszéljem meg vele? Mikor tudom, hogy semmi értelme az egésznek? :((
2011. szept. 23. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor tudom, hogy semmi értelme az egésznek? :(("

Szereted a barátodat egyáltalán????????????Ha szeretnéd,ez nem is lenne kérdés!!!Remélem nem vagy gyáva és nem hallgatod el,hogy már nem akarsz vele lenni..

2011. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy a jó égbe ne szeretnék vele lenni? Ő az első ember akit annyira szeretek, hogy kimondhatatlan, először vagyok szerelmes és úgy érzem ha elveszítem, nekem végem. De amikor ilyen érzéseim támadnak, és elbizonytalanodom logikus, hogy megkérdezem magamtól, hogy van értelme, ha ő csak azért van velem. Megírtam neki egy nagy email-ba mi a problémám tudom hogy nem ez a legjobb, de így sokkal könnyebben beszélek az érzéseimről, ha élőben megy lebénulok és nem tudok semmit sem mondani. Még nem küldte el vmi probléma van, majd várom a reakcióját. Köszönöm mindenkinek.
2011. szept. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!