Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikor alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor alkalmas elkezdeni járnia fiukkal?

Figyelt kérdés
13,5 L
2011. szept. 22. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
16
2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amikor érett vagy rá. tudom, ez így ködös, de mondok egy jelet: pl. elkezded tényleg megnézni magad körül a fiúkat, jobban érdekelnek, mint a hollywoodi szupersztárok.
2011. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14
2011. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi.de anyukám engedékeny.de apa nem ,nem szeretné hogy járjak vkivel 16 éves koromig és ez szerintem szörnyű.
2011. szept. 22. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, mikor lelkileg érett rá az ember. de ez személyfüggő is lehet, mivel valaki pl. nem szeret egyedül lenni, vagy szerelmes típus stb. Én feleslegesnek tartom,hogy belekezdjek egy olyan kapcsolatba, ami tudom, hogy nem fog sokáig tartani, mert nem jövünk ki teljesen jól. 18 éves koromban lett először párom, azóta is megvan, és nem bántam meg, sokkal jobban megvan közöttünk a harmónia, mint más barátaimnál.

20L

2011. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"köszi.de anyukám engedékeny.de apa nem ,nem szeretné hogy járjak vkivel 16 éves koromig és ez szerintem szörnyű."


Anyukád biztos egy rib.anc volt. Apukádnak meg legalább helyén van az esze. Minden tiszteletem az övé! Bár sajnálom is. Próbál normális lányt nevelni belőled, egy alapvetően elkorcsosult világban. Nehéz dolga lesz, de szurkolok neki, és remélem kitart az álláspontja mellett.


22F

2011. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!