Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim mégis mi a problémáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim mégis mi a problémátok az egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Odaadó, kedves, őszinte, romantikus, humoros, érdeklődő, aggódó, szolid, segítőkész és barátságos.


Miért nézitek semmibe az ilyet? Mert nem rossz fiú? Mert nincs menő verdája? Vagy nem hord kiló fukszot a nyakában?


Miért nem látjátok az ilyenben a lehetőséget?


2011. szept. 21. 22:51
1 2 3
 21/29 napietus ***** válasza:
100%

érdkes, az általad jónak ítélt tulajdonságok közül én kettőt is találtam, amit képtelen lennék tolerálni, az általad rossznak ítéltek között viszont egyet sem :) talán a makacsság negatív lehet, de az is tolarálható.


szerintem ott rontottad el a kérdésfelteést, hogy azokat a tulajdonságokat írtad, amik SZERINTED jó benyomást tesznek egy nőre. holott nem feltétlen így van. pl. a határozottságot és a prcizitást én minden, az eredeti kérdésben sorolt tulajdonságnál többre értékelem. ezeket kéne inkább kidomborítanod.

2011. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
2011. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Az ilyen srácokról szól Lily Allen It's not fair c. száma... :D


http://www.youtube.com/watch?v=fUYaosyR4bE&ob

2011. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha meg van a kémia,akkor ezek a tulajdonságok szuperek :)

23n

2011. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy nem vagy hülyegyerek!


Ha jó nőket akarsz akkor legyél ilyen kis hülyegyerek, tudod aki szarik mindebe, nagy nehezen leérettségizett vagy tanult egy szakmát de az iskolás évek alatt is többet volt a kocsmába a haverokkal mint otthon. Akik nem vesznek semmit komolyan, akik elfelejtenek mindent (pl megbeszélt dolgokat stb), akik nem tudnak magukról gondoskodni (ezt a csajok kifejezetten szeretik mert anyáskodhatnak felettük.)


Nézz körül millió ilyen van.

2011. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
48%
Részben azért, amit írtál, részben meg azért, mert nem nézel ki jól. Nincs olyan nő, akit érdekelne a belső.
2011. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%

pont ezért nem látjuk a lehetőséget, mert ennyire elkönyveled magadban h a nők ezt szeretik, és ennyi. ne általánosíts, ahogy már írták, pl én sem bírom elviselni a túlzott romantikát, az aggódást meg végképp nem. a szolid.. hát kinek mi. én nem szeretem a szolid nyugis srácokat. más meg igen. ha mindenkinek ugyanaz jönne be az régen rossz lenne.


meg ezt a jófiú vs rosszfiós dolgot is félre lehetne tenni. ki miért szmít jónak v rossznak. van 1000féle átmenet, és mindenkinek megvannak azok a tulajdonságok amiket nem tud elviselni a másikban. míg lehet engem nem zavar ha valaki cigizik, vagy néha többet iszik a kelleténél, de nagyon zavar ha azt firtatja h kivel miért találkozok, másnak meg fordítva.


azt ajénlom inkább kedves kérdező h ne általánosítsd a nőket. ha egyiknek nem jössz be, nyilván van oka, olyan tulajdonság amit lehet magadban pozitívként értékelsz, de neki nem jön be, akkor azt különítsd el, hogy ez az XY csaj volt, és ennyi. nem pedig hogy ezek a nők. személyeket nézzél, ne az egész nemet, vagy 1-2 részre osztva a nemet (mondjuk ez fordítva is igaz, a pasikat sem 2 kategóriában kellene nézni)

2011. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
érdekes mert ilyenre vágyom én .........
2011. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hiába nézek magamba, nem találom a választ. Lehet, hogy túl kevés vagyok? Vagy túl sok? Melyik???? Mind a két választ látom egyszerre. Amúgy miért nem lehet megmondani az illetőnek, hogy okuljon belőle? Tessék egyenesnek lenni lányok! 42/f. Nem kell a bla-bla.
2011. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!