Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na Hölgyeim és Uraim, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na Hölgyeim és Uraim, erre válaszoltok?

Figyelt kérdés

Csak úgy olvasgatván az oldalt ez a két "idézet" szúrt szemet!

".....

Ha egy zárat minden kulcs nyit, az egy sz@r zár."


"Kur.vából lesz a jó feleség"


Most akkor melyik igaz? :D


2011. jan. 13. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenre van példa az életben, az általánosítás pedig gyerekességre és szűk látókörre vall, én arra szavaznék, hogy bizonyos esetekben igaz lehet mindkettő, máskor pedig természetesen hülyeség.:)

19/l

2011. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
mind kettő igaz
2011. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha egy nőt mindenki megtud dönteni akkro az nem jó nő.


Ez olyan, hogy a pandurbol lessz a legjobb rendör.

2011. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
azért lehetne a 2. is igaz , mivel az éli át még a legaljább dolgokat is, bár én össze nem házasodnék egy kur..al..még viszonyt sem folytatnék..
2011. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
kutyából nemlessz szalonna... nemtom ki találta ki ezt a kúrvából legjobb feleség szlogant de elég balf@sz lehetett...:))
2011. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyelitek, minden mondásnak megvan az ellentét párja. :3
2011. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

biztos azért gondolják hogy kur.vából lesza legjobb feleség, mert ha már túl van mindenen és kiégett talán jobban becsüli azt amit kap, vagy mert már semmin sem lepödik meg, amit kérhetnek tőle? ... de szerintem általába nem igaz, mert aki olyan az olyan is marad... a pálfordulások ritkák szerintem... de kérdés mit tekintünk kur.vának...

a másik idézet meg amit minden kulcs nyit... nos ez eléggé jelenidöben hagzik nekem szó sincs már lenyugvásról, meg múltról szóval szerintem igaz...

2011. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a másodikat sztem a hivatásos prostikra kell érteni, akik megjárták mindennek a legalját, és aki kihúzta őket a mocsokból, azokhoz lesznek a leghűségesebbek...de ha belegondolsz ez kb olyan mint amikor az út szélén találsz egy fázó, éhező kisállatot, hazaviszed és gondoskodsz róla...az az állat ezerszer hűségesebb és hálásabb lesz mindenért mint azok az állatkák akiket pl tenyésztőtől hozol :)

az első idézet meg sztem egyértelműen a könnyűvérüekre vonatkozik, undorító amikor valaki egy szóra odaadja magát, az a "kapcsolat" annyit is ér...

2011. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!