Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim mégis mi a problémáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim mégis mi a problémátok az egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Odaadó, kedves, őszinte, romantikus, humoros, érdeklődő, aggódó, szolid, segítőkész és barátságos.


Miért nézitek semmibe az ilyet? Mert nem rossz fiú? Mert nincs menő verdája? Vagy nem hord kiló fukszot a nyakában?


Miért nem látjátok az ilyenben a lehetőséget?


2011. szept. 21. 22:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Juj, a hosszú választ nem olvastam el:P Én se vagyok oda csaj létemre a romantikáért. Meg a megjátszott odaadásért se. Sőt, a haverok előtt a nyakadba ugrok, futok feléd dolog kifejezetten ellenszenves. Ez olyan régi magyar filmes odaadós. Az őszinteségről csak annyit, hogy gyakran azt hiszik a felek hogy hú, most de őszinte voltam, közbe pedig még maguknak is hazudnak meg blabla.. A többivel nincs bajom. Az aggódást is nagyon könnyen túlzásba lehet vinni. Lehet bennem van a hiba ezért nincs barátom:P
2011. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 napietus ***** válasza:
aggódó és romantikus kivételével rendben van pedig. és melyikünk hibátlan...
2011. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%

jesszus milyen gondolatmenetelek folytak itt végbe.



tudod miért kérdező azért mert manapság minden lány ribanc és csak a rossz fiúk kellenek nekik.

semmi érzelem, semmi odaadás csak, hogy dugjanak orrba szájba.

2011. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 napietus ***** válasza:
amúgy a jónak ítélt tulajdonságaid felsorolása mit sem ér, ha nem sorolsz mellé ugyanannyi általad rossznak ítéltet.
2011. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, a szerelmes idézetküldéses dolgok se jöttek be nálam:/ Meg a olyan a szemed mint a felkelő nap és stb... Blöa :S Amúgy én se értem miért kell ezen lovagolni. A fiúk nem is gondolnának arra hogy pl egy lány mennyire odaadó. Nem jön be, kész, nem járunk. Aztán kit érdekel hogy pl odaadó vagy romantikus? Téged se érdekelne ha nem vonzódsz hozzá.
2011. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
48%
Csak egyszerűen túl jó, hogy igaz legyen!
2011. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Na van itt minden! ..


Rossz tessék: makacs, precíz, túlságosan pörgős, rendkívül határozott

2011. szept. 21. 23:12
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A másik, meg mindig ez a ribancozás megy... Mintha minden csaj csak arra menne. De ti bezzeg, jó, szép, aranyos fiúk, nektek aztán nincs hibátok. Jó, vannak ribancok is, na de ne általánosítsunk már. Ha hibát is írsz, lehet többen megmondják miért nem jössz be nekik. Pl. félénk vagy, önbizalom hiányos, csúnya (bár ez kit érdekel manapság), sokat iszol.. stb. De erről sose szól a dolog, csakhogy miért nem kellek neki, mikor olyan tökéletes lennék...Mert ez a kérdés kb így jön le.. Magadba nézz és választ kapsz!
2011. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 szamóca.. ***** válasza:
100%
hát ez alapján minden megvan ahhoz, hogy a kapcsolat átcsapjon a "langyosvíz" kategóriába.
2011. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Rossz tessék: makacs, precíz, túlságosan pörgős, rendkívül határozott"


felsoroltál 3 jó és 1 nem bekategórizálható tulajdonságot. Szép volt.

2011. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!