Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leirnád hogy mit kell csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirnád hogy mit kell csinálni egy kapcsolatban? . (többilent)

Figyelt kérdés
az van h elmondtam egy srácnak hogy tetszik és megkérdezte hogy járunk e?én azt feleltem h még nem tudom...nem tudom mit kell csinálni egy kapcsolatba mert ő lesz az első pasim. mi tegyek?:/ 14/L
2011. szept. 20. 18:18
1 2
 1/15 Skizofrén atya 1992 ***** válasza:
azért heti a 1 Naruto részt nézzetek meg.
2011. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Neked még nem kell csinálnod semmit sem. Nőjj fel előbb ehhez.
2011. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de nagyon szeretem őt :(
2011. szept. 20. 18:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegényt... 14 évesen ti még nem akartatok járni senkivel? Mert én igen, de persze lehet, hogy velem van a baj.

Kérdező, szerintem ezen ne parázz, és emiatt főleg ne mondj nemet, ha tetszik a srác. Eleinte ugyanazt fogjátok csinálni együtt, amit a barátaiddal szoktál: elmentek moziba, gyorsétterembe, sétálni, bulizni vagy akárhova. Mivel ő a fiú, eleinte neki kell tepernie, hogy kitalálja a programokat, úgyhogy nyugi. Mire már úgy álltok, hogy neked is "illik" előhozakodnod ötletekkel, jobban fel tudod mérni a helyzetet.

2011. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Járjatok el ide-oda, sétálni, moziba stb. Beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, aztán majd alakul valahogy :D


18/f

2011. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. szept. 20. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Legyetek sokat együtt, de azért hagyj neki teret... :)

Bár nem ismerem a "pasid", hogy tudjam, neki mi tetszik... :D

2011. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hátt amikor csak tud velem van mer eddig legjobb haverok voltunk és mindent tudunk egymásrol :P
2011. szept. 20. 18:39
 9/15 anonim ***** válasza:

ez a kérdés kicsit elgondolkodtatott. Nem bántásból írom, de a szüleiddel nincs jó kapcsolatod, vagy őket nem mered ilyen dolgokról megkérdezni? Az lenne ugyanis a normális, ha tudnátok ilyesmikről is beszélgetni.

De amúgy, hogy válaszoljak, járjatok el ide-oda, sétáljatok, üljetek be valahová, menjetek moziba, kísérjen haza a suliból, tanuljatok együtt, játszatok társast, hallgassatok zenét stb stb. Érezzétek jól magatokat és sok boldogságot!

2011. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

na hát általában az hogy vkik járnak, párt alkotnak annyival több a barátságnál hogy vonzódnak egymáshoz mintt ffi és nő szokott, szexuálisan. különben csak barátok, és nem egy pár. ez tiniként jobbesetben csókolózás szinten marad. ez elég is. aztán úgyis alakulnak és bonyolódnak a dolgok, amikor már többet is kívánnak a felek.

szal nincs ilyen hogy mit kell csinálni, ha kedvelitek egymást, jolérzitek magatokat egymás társaságában, akkor ennyi. ezt kell tenni, együtt kell lenni. nincsenek írott szabályai... sem íratlanok... mindenki azt csinál a másikkal ami jolesik neki

2011. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!