Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy életünk végéig együtt legyünk?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt, én 16, ő 18 éves. Nagyon szeretjük egymást a kezdetektől fogva, sok időt töltünk együtt kettesben és társaságban is.A barátaink szerint is szép pár vagyunk,egymásnak lettünk teremtve. Mindenben megértjük egymást, és ha tudunk segítünk. Azt szeretnénk, hogy a kapcsolatunk kiállja az idő próbáját, és együtt öregedhessünk meg. Mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata, egymásnak adtuk a szüzességünket is.

Eddig minden szép, és jó, de sokan vannak, akik arról beszélnek, hogy " áhh, ez csak tiniszerelem, nem tart sokáig, 1-2 év és elmúlik, ne tervezzük együtt a jövőt."

Én bízom abban, hogy a rosszakaróknak nincs igazuk, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.:)


2011. szept. 19. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Abból kell kiindulni, hogy a nagy szerelem el fog múlni, ez biológiai törvényszerűség, örök lángolás nincs. Ha elmúlik a rózsaszín köd (ez kb. 3 év) utána az történik, hogy egyre reálisabban kezded látni a másikat a hibáival együtt. Itt jön a nagy vízválasztó: képes vagy-e ezekkel a hibákkal, rossz szokásokkal is szeretni és elfogadni a párodat, tartalmasnak érzed-e még vele a kapcsolatot, mennyire illetek össze valójában. Ezek után 3 variáció lehetséges: a szerelem lecsengésével kimerültnek érzed (vagy a párod) a kapcsolatot, úgy érzed, már nem tart össze titeket semmi, közömbössé válik a másik, rádöbbensz, hogy teljesen kihűltél iránta, így továbblépsz. A másik eset, amikor egyenesen megutálod, mert azok a hibák, amik egykor bocsánatos bűnnek vagy egyenesen vonzónak tűntek, már nemhogy nem vagy képes többé elfogadni, hanem egyenesen az agyadra mennek. Ilyenkor jönnek a veszekedések, ordibálások, szemrehányások, végül a szakítás. A harmadik eset, amiről minden ember álmodik, hogy a szerelem egy nagyon mély szeretetbe, összetartozás tudatba alakul át, képes vagy emberileg is szeretni a párod, számodra a hibáival is ő a tökéletes TÁRS egy életen át. A szexuális vonzalom is megmarad. Nos, sajnos ez a legritkább. Hogy veletek végül melyik fog megtörténni, arra csak idő fog választ adni, 1 évből még nem lehet következtetni.


25 N

2011. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért jutott eszembe, hogy kiírtam ezt a kérdést, de a lényeg, hogy én már 28 éves vagyok, és ezzel a sráccal még 2013ban szakítottunk. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, és 2021ben házasodtam össze a férjemmel. Mindenkinek igaza lett, tiniszerelem volt, ami szép volt, de elmúlt!
2023. nov. 19. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!