Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak minimális esélyün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak minimális esélyünk van (vagy semennyi) életünk végéig együtt lenni? :" (

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, most leszek nemsokára 17. Barátommal fél éve vagyok együtt, (kb. három éve ismerjük egymást.) és rettenetesen szeretem, úgy fogalmazok, hogy meghalnék nélküle, és szerintem ő is ugyanúgy érez irántam még akkor is, ha nem mutatja ki. :) Lényegében mindent együtt csinálunk, ha egy napot nem látom, már megőrülök. :( Úgy érzem, hogy mind a ketten érettek vagyunk az életre, a fiú okos, aranyos, kedves, kész úriember, gyönyörűen vezet, és ami a legfontosabb, hogy rendkívülien felelősségteljes. :)) Már összeköltözésen, közös nyaraláson is gondolkodtunk, ami tudom, hogy korai, de megoldható lenne, és nagyon szeretném mind a kettőt.


A probléma mindösszesen annyi, hogy annyi, de annyi embertől, főleg felnőttektől, akik saját tapasztalatból mondták, mégpedig azt, hogy ennyi idősen nem lehet megtalálni az igazit. :"(( Egy kivételről sem tudok, sőt, a maximum idő amíg együtt volt a két illető, nem több mint egy év. Ennek a gondolata miatt szinte sírva fakadok. Mondjuk ismerem a mai fiatalságot, és tudom, hogy mind a ketten mások vagyunk, mint ők, de ezeket a dolgokat javarészt felnőttek mondták. Kérlek szépen titeket, nyugtassatok meg, nem akarom őt elveszíteni semmi áron. :"( Esetleg tehetnék érte valamit?

L/16 barátom L/18 (Bocsánat, hogy hosszú lett, köszönök minden segítséget, biztatást. :)


2010. júl. 20. 19:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, F/18. Ez nagyon kínos volt. >.<
2010. júl. 20. 19:54
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, amíg boldogok vagytok ne gondolj a végére.

Amikor már gondok lesznek és nem lesztek boldogok az eufória eloszlik és máshogy látod a dolgokat.

2010. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden korod beli aki szerelmes ezt gondolja hogy örökké együtt lesznek.Köztük mi is!:DDDD szüleimnek sikerült.Úgy hogy kitartás
2010. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
először mindenki ezt gondolja, de lesz ez másképp is...
2010. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Szép kérdés.

Egy ismerősöm 15 évesen 8.osztályban megtalálta az igazit, azóta együtt vannak, most 28 éves, szóval van rá esély, hogy ő legyen az, és ha ilyen érzéseitek vannak akkor szerintem lehet, sőt szinte biztos hogy ő az igazi, nagyon sok szerencsét hozzá, hogy együtt maradjatok, és ezen ne keseregj, inkább élvezd, én is remélem megtaláltam az igazit, nagyon jól érzem magam vele. :)/F

2010. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van teljesen :) Ráérsz még ezen gondolkozni. Másodikhoz pedig csatlakozok, bár nem anyukámékról van szó, hanem egy baráti családról, ők 15 éves koruk óta vannak együtt :) Most járnak 40-45. életévük felé :)
2010. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Akik így eltervezik a dolgokat azok ált.még hamrabb "szétmennek".....
2010. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyum 15 volt apum 17 mikor járni kezdtek. 21 éve házasok két gyerekkel.
2010. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17 voltam, a párom 19 éves. 4 évet jártunk, 2 évet voltunk eljegyezve és jelen pillanatban 13 éves házasok vagyunk ( lassan 20 éve együtt)! Nah..., van esély? :)
2010. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyim 16 volt amikor megismerte nagyapát :D
2010. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!