Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lesz még valami komolyabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz még valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem egy sráchoz. Ott ölelgetett és puszit adott. (mondta hogy nem akar elsietni semmit.) Aznap rám írt chaten de olyan flegma volt. hogy érjem el hogy legyen következő találkozás hogy ne legyek túl nyomulós?

15/L és 17/F


2011. szept. 19. 15:40
 1/5 bakcsorider ***** válasza:

én szerintem a fiúnak kéne találkozót javasolni....

ha ezt nem teszi meg akkor nem is érdemes vele foglalkozni :)

2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonimikusz ***** válasza:
Bunkó f*sz, hagyd a p*csába... Vagy zavarban van, bár ez inkább fordítva szokott ált. lenni. Mmint neten kedves,élőben meg flegma... Figyeld meg,h hogyan viselkedik veled,ha a haverjaival van. Ha előttük felvállal és aranyos, akkor minden ok, ha nem, akk tényleg keress mást,mert akk csak kihasznál valszeg.
2011. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de neten volt flegma, élőbe nagyon rendes és aranyos volt.:)
2011. szept. 19. 16:12
 4/5 anonimikusz ***** válasza:
Arcos harcos amúgy alapból?
2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi?
2011. szept. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!