Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből valami komolyabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tetszik egy srác, és valaki megkérdezte tőle mit gondol rólam. Azt mondta hogy barátként bejövök neki mert jófej vagyok, de túl nyomulós vagyok ( ami többiek szerint és szerintem se igaz.) Azzal a lánnyal aki ezt megkérdezte,össze is jött. Ahogy ismerem őket , nem fog sokáig tartani a románc... De miután szakítottak, mit tegyek hogy kicsit többet érezzen irántam?

15/L


2011. jún. 16. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

rúgd gyomorszájon, hidd el, érezni fog irántad elég sokmindent xD

am meg, amint szakítanak, legyél ott, hogy ha összetörne vigasztald, ha nem, akkor meg, hogy "nyomulj"

2011. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a nagyon értékelhető mondatot az elején xd igen arra én is gondoltam h ottleszek mellette majd. Egyéb ötletek?
2011. jún. 16. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, egyértelműen közölte, hogy barátnak tekint, jófej vagy, és túlságosan nyomulsz, ergó szállj le róla... Egyelőre nem akar veled járni, ez akkor sem fog változni, ha szétmegy a mostanival. Szerintem jegeld a dolgot... Hátha nem legyeskedsz körülötte, akkor felfigyel rád.
2011. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress másikat, már bocs de ha valaki rólam ilyet mondana, hogy nyomulós vagyok hagynám az egészet, vagy úgy tennék mint akit már nem érdekel, semleges és lehet, hogy neki ez sokkal jobban bejönne mintha ott vigasztalnád sőt lehet idegesítené is vagy kihasználná a helyzetet és utána dobna. Azt tanácsolom semlegesítsd a fiút. Meg milyen egy dög az a csaj tudja hogy tetszik neked erre összejön vele na mind1 sok szerencsét :D
2011. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!