Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek vagy várjam ki amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vagy várjam ki amíg jelentkezik?

Figyelt kérdés
Csütörtön a közgáz bulin megismerkedtem egy sráccal, szemeztünk, megcsókolt, beszéltünk egy csomót..azóta nem jelentkezett, de hétfõn látom úgy is mert õ is gazd. Men.-re jár..írjak neki addig pár sort, hogy mi újság vagy hagyjam?:))
2011. szept. 17. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a srácnak kéne téged keresnie.
2011. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És miért neki?
2011. szept. 17. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg a fiúnak kéne, ne legyél ennyire naiv. a fiu idegesítőnek találja ha egy lány nyomul. lehet hogy maradi vagyok de nem a lánynak kéne kezdeményezni
2011. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de szerintem, ha eddig nem lépett nem is fog. Nem hinném, hogy emlékezni fog rád. Egyszerűen csak élvezte az estét és kész ennyi, többet nem akar. Lépj (tovább)!


Írjál inkább nekem ;))

2011. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jajj, nehogy úgy járj, mint én! pár napja ismertem a srácot, és egy bulin egész éjjel smárolgattunk, beszélgettünk, röhögcséltünk, és közben valahogy egyértelmű volt, hogy ennek később lesz folytatása. hétfőn suliban megláttam, alig vártam, hogy odajöjjön hozzám, de valahogy nem vett észre, annak ellenére, hogy öt méterre se voltunk egymástól. itt rá kellett volna jönnöm, hogy mi a helyzet valójában, de nem gáz, másnap ismét megláttam, úgy döntöttem odamegyek hozzá, csak simán haveri beszélgetésre. na azóta egyáltalán nem néz rám, egyedül nekem nem köszön, és elegem van. hülye naiv f.sz vagyok, nem hiszem el. szóval ne menj oda hozzá!!
2011. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!