Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízhányó Gréta kérdése:

Szerintetek ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem és már párszor találkoztunk. Nekem úgy tűnt h kedvel engem(több célzást is kaptam).

Mivel nagyon sok ismerőse van(sok lány, akik futnak utána) azt mondta h most féltékenyek lesznek rám. Erre én hülye azt mondtam h nincs rá okuk h azok legyenek.(Ezt azért mondtam mert nagyon félénk vagyok.)

Pár nappal később beszélgettünk de akkor már nem volt aranyos és nem is ült olyan közel hozzám mint egy héttel ezelőtt.

Nekem nagyon tetszik ez a fiú de nem tudom h kellene tudtára adnom ezek után vagy h van-e még esély arra h legyen valami a dologból?

Ja mindketten 16 évesek vsgyunk


2011. szept. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé visszautasítósan hangzottál
2011. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezt elb*sztad. Nem kicsit. Nagyon... :D
2011. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne kérdéssel nyiss.Mond el neki,hogy hogyan értetted,amit mondtál akkor.Értelmes vagy,csak bátorság,aztán rajta múlik,hogy mit lép.
2011. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom h nagyon béna voltam de szeretném valahogy jóvá tenni

sajnos többször van olyan h nem gondolkozok azon h mit mondok ki és ezért utálom magam

2011. szept. 16. 16:30
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és imént mondta el a legjobb barátnőm h halálosan bele van zúgva ebbe a srácba...
2011. szept. 16. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnő? Az gáz. Saját tapasztalataimból okulva, ha még mindig akarsz valamit a sráctól de a barátnődet is meg akarod tartani, akkor mondd el a barátnődnek, hogy te is így érzel, már régóta. Ha később lenne valami köztetek a sráccal, azt a lány árulásnak érezné.

Hogy lehet-e még ebből valami? Nem tudom. A helyedben nem vallanék szerelmet, vagy ilyesmi. Inkább csak megpróbálnék közeledni a fiú felé, többet együtt lenni vele stb. De ha annak ellenére nem közelít megint, akkor hagynám a fenébe. Akkor tuti nem gondolja olyan komolyan.

2011. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!